آموزش قرار دادن ریش در فتوشاپ

موزش قرار دادن ریش در فتوشاپ و نیز گذاشتن سیبیل و مو در فتوشاپ را در همراه رایانه بخوانید + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی فتوشاپ ، مشکلات گوشی و کامپیوتر را از همراه رایانه بخواهید .

پیشنهاد می کنیم آموزش های گذاشتن سبیل در فتوشاپ و همچنین آموزش گذاشتن مو در فتوشاپ را نیز مطالعه کنید .

 


. فتوشاپ به صورت حرفه ای امکان تغییر چهره را بااستفاده از ابزارها برای افراد فراهم می نماید.

با استفاده ازاین برنامه  شما می توانید تغییراتی زیادی در یک عکس اعمال نمایید که از جمله آن قرار دادن ریش برای صورت یک فرد می باشد .

ما در تصویر زیر با استفاده از قابلیت ها و روش هایی که در فتوشاپ وجود دارد این مساله را امکان پذیر نموده ایم که در ذیل به توضیحات آن می پردازیم .

در ابتدا تصویری مانند زیر که قصد ویرایش آن را داریم را وارد فتوشاپ می کنیم .

قبل از هر  چیز  برای انجام این کار شما با استفاده از ابزار brush  قسمت هایی که قصد دارید برروی صورت فرد ریش قرار داده را رنگ می کنید در انتخاب رنگ دقت کنید که رنگ شما ما بین مشکی و سفید یعنی متمایل به خاکستری باشد .

 

همچنین می توانید برای قراردادن ریش با استفاده از ابزارهای انتخاب قسمت هایی ازصورت که قصد اعمال تغییرات بر روی آن را دارید انتخاب نموده و سپس با استفاده از ابزار سطل رنگ یک رنگ خاکستری ملایم را به آن اعمال نمایید.

راهکار دیگری که برای این مساله وجود دارد  اینست که  از فایل هایی که با فرمت png   در اینترنت موجود هستند بهره ببرید

ولی به شرط آنکه پس از استفاده از آن در تصویر رنگ لایه را به خاکستری ملایم تغییر دهید .

ما برای تصویر فوق از روش سوم استفاده کردیم یعنی پس از جستجوی عبارت Beard.png  به تعدادی فایل های png  که برای انجام کار ما نیاز می باشد دسترسی پیدا کردیم .

استفاده از تصاویر پایین با ویرایش های مورد نیاز که به صورت کامل روی صورت فرد قرار گرفته و با آن تطبیق پیدا کند برای کار ما مناسب خواهد بود .

 

شما با استفاده از ابزارهای انتخاب و رنگ می توانید انحنای مورد نظرتان را به آن اعمال نموده و به صورت دلخواه آن را تغییر رنگ دهید شما همچنین میتوانید از طریق منوی edit  گزینه transform  و زیر گزینه های skew  و warp  لایه جدید ایجاد شده را کاملا با تصویر اصلی مطابقت  دهید

برای این کار می توانید با کم کردن opacity  تصویر از اینکه آن را کاملا با تصویر اصلی  روی هم قرار گرفته  مطمئن شوید .

سپس با استفاده از ابزار پاک کن قسمت هایی را که نیاز به ویرایش دارند و  باید پاک بشوند را به صورت کامل پاک کنید .

در نهایت  زمانی که لایه مورد نظر با عکس یکی شد آن را انتخاب نموده و رنگ آن را به خاکستری ملایم تغییر می دهید .

حال opacity  لایه ریش را بر روی 100 تنظیم کرده و مراحل زیر را انجام می دهیم

در حالی که لایه ریش در پنجره layer  در حالت انتخاب می باشد از منوی filter  گزینه noise    زیر گزینه add noise  را انتخاب می نمایید

سپس  در پنجره ظاهر شده قسمت amount   را برابر 15 قرار می دهیم و از قسمت distribution   

گزینه Gaussian     را انتخاب می نمایید در پایین کادر گزینه ای به نام monochromatic  وجود دارد که از آن برای آنکه نویزهای اعمال شده سیاه و سفید باشد و رنگی نباشد استفاده می کنیم دقت کنید که حتما این گزینه تیک داشته باشد   چرا که زمانی که تیک این گزینه  را برمی دارید  نویزهای اعمال شده به صورت رنگی می باشد .

قسمت هایی که نیاز به ویرایش دارد را با ابزار Eraser  پاک میکنیم

پس از بستن این پنجره مجدد به سراغ منوی Filter  می رویم و گزینه Blur  را انتخاب می نماییم و زیر گزینه Radial blur  را کلیک می کنیم

در کادر باز شده مقدار amount  را برابر 3 تنظیم می کنیم و qulity    و  blur method   را بر روی گزینه های اخر تنظیم می کنیم .

که در نهایت تصویر به صورت زیر تبدیل می گردد.

سپس چک می کنیم که لایه ریش در حالت انتخاب باشد و از منوی کشویی بالا در پنجره layer  گزینه  hard light  را انتخاب می کنیم .

 

در نهایت با انتخاب گزینه  Ctrl + U  از صفحه کلید کادری باز می شود که از اخرین نوار لغزان می توانید رنگ را به صورتی که بر روی چهره فرد طبیعی تر جلوه نماید تنظیم نموده و ما در این تصویر پس از فشردن کلیدهای ترکیبی     مقدار نوار پایین را روی عدد 10 تنظیم نموده ایم شما می توانید با توجه به نوع تصویر خود عدد د یگری را برای این کار انتخاب نمایید. 

در صورت نیاز  با کم کردن Opacity  با توجه به نوع عکس به این عملیات خاتمه می دهیم .

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 53
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 761
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 550
دیلیت اکانت wispi

دیلیت اکانت wispi

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 420