مشکل قفل شدن ویندوز 10

مشکل قفل شدن ویندوز 10

قفل شدن ویندوز 10 از جمله مشکلات رایج در کامپیوتر است راه حل های مختلفی برای رفع این مشکل وجود دارد ما در این پست به چند راه حل برای رفع این مشکل اشاره خواهیم کرد البته در صورت بروز مشکل قفل شدن ویندوز10 می توانید  با متخصصین همراه رایانه تماس بگیرید کارشناسان همراه رایانه راه حل های مطمعن و مناسب در اختیار شما قرار می دهند.

1.قفل شدن رایانه را بررسی کنید.

ابتدا کلید Caps Lock روی کیبورد را فشار دهید تا مطمعن شوید چراغ این دکمه روشن می شود یا خیر اگر با این کار دکمه روشن و خاموش شد اقدامات بعدی را طی کنید  اما اگر پاسخی دریافت نکردید رایانه قفل شده است و شما باید رایانه خود را ریستارت کنید.

2.هنگام قفل کردن رایانه کمی صبر کنید.

هنگامی که احساس کردید ویندوز شما قفل شده است  اندکی تحمل کنید  و به رایانه ی خود کمی زمان بدهید تا روند پردازش را طی کند شاید کامپیوتر شما به ظاهر قفل کرده است اما در واقع سرعت آن بسیار آهسته شده است یا ممکن است در حال پردازش یک کار بسیار پیچیده باشد.

3.بستن برنامه ای که پاسخ نمی دهد.

اگر با زدن دکمه ی Caps Lock چراغ این دکمه روشن و خاموش شد پس ویندوز شما کار می کند و دلیل هنگ کردن کامپیوتر از برنامه ای دیگر است که پاسخ نمی دهد برای بستن برنامه ها می توانید کلیدهای Ctrl+Alt+Del را همزمان با هم بزنید تا صفحه  Task Manager اجرا شود پس از اجرا شدن این صفحه برنامه ایی که پاسخ نمی دهد را انتخاب کنید و گزینه ی بستن کامل یا End Task را انتخاب کنیدبا این کار قفل رایانه شما باز می شود البته توجه داشته باشید که بعد از زدن گزینه ی End Task چند دقیقه طول می کشد تا برنامه بسته شود.

4.راه اندازی دوباره ویندوز

اگر با روش های بالا مشکل هنگ کردن کامپیوتر برطرف نشد باید ویندوز را مجددا راه اندازی کنید برای اینکار ابتدا کامپیوتر را خاموش کنید و چند ثانیه منتظر بمانید و سپس آن را روشن کنید و صبر کنید تا به صورت عادی راه اندازی شود.

 

 

مرکز همراه رایانه با توجه به تخصص و مهارت های بالای کارشناسان خود توانسته است به عنوان مرکزی معتبر و مطمعن تبدیل شود

 کارشناسان با کمترین زمان و با صرف هزینه ی مناسب میتوانند مشکلات شما  دوستان گرامی را برطرف کنند  .

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  .

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 880
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 1085
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1559
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1949