پاسخگويي تلفني مشکلات pes2017 وpes2018

بازیهای Pes

عنوان فوتبال تکاملی حرفه ای که به انگلیسی Pro Evolution Soccer گفته می شود شامل یک سری از بازیهای ویدئویی در زمینه سبک ورزشی و شبیه ساز فوتبال می باشد که توسط شرکت کونامی توسعه داده شده و هر سال در نسخه های جدید منتشر می شود. اولین نسخه از این بازی در 25 اکتبر برای کنسول پلی استیشن ابداع شده است.

از پیشرفتهای چشمگیر این بازی می توانیم به استفاده از موتور بازی کوجیما پروداکشنز یعنی موتور فاکس اشاره کنیم که جلوه های بصری و مفهومی را در اختیار کاربر قرار می دهد. هم چنین در نسخه های جدید بازی برخورد بازیکنها با یکدیگر اصلاح شده است، چمن ها فوق العاده طبیعی نشان داده می شوند.

در ضمن با استفاده از TrueBall Tech  می توانید روی توپ کنترل زیادی داشته باشیم. مثلا وضعیت روحی و روانی بازیکنها به نمایش در می آید و اگر برای یک بازیکن اتفاقی بیفتد مثل بازیهای واقعی سایر هم بازیها دور وی جمع شد و به او امید و دلداری می دهند.

بازی Pes2018

شرکت کونامی جدیدا از بازیهای pES2018 رونمایی کرده است. این شرکت یک لیست از تغییرات و امکانات جدید Pes2018 را در سایت رسمی منتشر کرده است که در ادامه به بررسی ویژگیهای این بازی می  پردازیم:

گیم پلی: گیم پلی در این بازی سرعت بهتری را به خود اختصاص داده است. هم چنین در تنظیمات این بازی نیز دقت بسیاری به کار رفته است. کاربر در این بازی اجازه دارد دریبلهای استراتژیک را به طور قابل توجهی در اختیار خود داشته باشد. در ضمن می توانید با یک کنترل ساده و واقعی بتوانید بر مدافعان خود غلبه کنید.

هم چنین توسط Real Touch + این اجازه را دارید که با قسمتهای مختلف و بر اساس پیش بینی ناپذیری حرکت توپ را بتوانید کنترل کنید.

در سری جدید این بازی ضربات ایستگاهی و انتخاب ضربه زننده تغییرات زیادی کرده است. هم چنین تصویر واقعی بازیکنان در قسمت Myclub  و Gamplan اضافه شده است که در واقع بازی حال و هوای بهتری را به کاربر القا می کند. در ضمن اینکه لیستهای انتقال بهتر شده و می توانید عناصر جدید مثل مصاحبه های قبل بازی به برنامه خود اضافه کنید.

Co-Op آنلاین: در این حالت از بازی کاربر می تواند به صورت گروههای دو به دو و سه تایی به انجام بازی بپردازد. هم چنین می توانید بازی را به صورت گروهی انجام داده و رتبه سیستم خود را افزایش دهید.

افزایش کیفیت واقعیت: از ویژگیهای جدید این بازی می توانیم به تصاویر واقعی اشاره کنیم. در این بازی جزئیات بازی بصورت واضح تر بیان شده است. مثل نور پردازی صحیح برای باشگاه در مواقع روز و شب.

در این بازی با استفاده از 20000 عنصر پیچیده و داده های واقعی توانسته اند یک فضای واقعی را در اختیار کاربر قرار دهند. ضبط حرکت بازیکنان در محیط واقعی انجام شده است. اندازه لباس برای هر بازیکن تغییر می کند. حتی در این بازی خالکوبی بازیکنان مشهور نیز نمایش داده می شود.

بطور کلی در این بازی پیشرفت قابل توجهی در محتوا و گرافیک انجام شده است. این کمپانی برای افرادی که Pes را برای Xbox و ... خریداری می کنند جوایزی نیز در نظر گرفته است.

آشنایی با ویژگیهای بازی Pes2018

  • استفاده از ستارگان بارسلونا روی کاور بازی
  • استفاده از فضای نیوکمپ در فضای بازی
  • استفاده بهتر از نسخه کنسولی بازی
  • امکان قدم زدن در تونلهای ورزشگاه
  • امکان استفاده از بوسین بولت برای افرادی که بازی را پیش خرید کرده اند.
  • استفاده از مکانیزم جدید در ضربات بازی
  • امکان استفاده از سیستم نقل و انتقالات بصورت جدید و متفاوت

جهت کسب مشاوره جهت دانلود ، نصب و راه اندازی این بازی مهیج و پر طرفدار می توانید به صورت شبانه روزی و 24 ساعته با کارشناسان ما تماس گرفته و از راهنمایی های آنها در زمینه موارد فوق راهنمایی بگیرید.

 

جدیدترین مطالب

OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 300
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 182
دیلیت اکانت wispi

دیلیت اکانت wispi

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 190
نصب تلگرام طلایی برروی آیفون

نصب تلگرام طلایی برروی آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 245