پاسخگویی تلفنی مشکلات و سوالات پیام رسان ایتا

پاسخگویی تلفنی مشکلات و سوالات پیام رسان ایتا

ایتا یکی از پیام رسان ایرانی است ما در این پست سعی داریم به معرفی این اپلیکیشن بپردازیم ایتا شباهت بسیار زیادی به برنامه تلگرام دارد ایتا دارای امکاناتی مثل چت خصوصی ،ایجاد و ساخت کانال ،گروه و ربات و....می باشد در برنامه ایتا شما میتوانید براحتی با دوستان خود صحبت کنید و همچنین فایل های خود را با سرعت بسیاربالا به اشترک بگذارید در ادامه این پست به جزئیات بیشتری خواهیم پرداخت...

برنامه ایتا بسیار قدرتمند است کاربران میتوانند از طریق آن نیازهای خود را برآورده کنند امروز برنامه ایتا تیتر بسیاری از رسانه های داخلی شده است ایتا جایگزین برنامه تلگرام شده اگر میخواهید از این برنامه استفاده کنید همین الان آن را روی تلفن همراه خود نصب کنید.

مخاطبینی که از برنامه ایتا دارند در بالای فهرست مخاطبین شما دیده می شوند.

اگر میخواهید مخاطبین خود را به ایتا دعوت کنید منوی برنامه را اجرا کنید  و  روی گزینه ی دوستانتان کلیک کنید حال برنامه ای را که قصد دارید از طریق آن دعوتنامه ها را بفرستید انتخاب کنید در این صورت آنها میتوانند شما را در ایتا بیابند .

اگر تمایل ندارید دوستانتان آخرین بازدید شما را ببینند به قسمت تنظیمات ایتا بروید و گزینه ی حریم خصوصی و امنیت را انتخاب کنید آنگاه در بین گزینه های موجود گزینه ی هیچ کس را انتخاب کنید در این صورت کسی آخرین بازدید شما را نخواهد دید.

چنانچه در مورد برنامه ایتا نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید با افراد تجربه ارتباط برقرار کنید ما به شما کارشناسان همراه رایانه را معرفی می کنیم

شرکت همراه رایانه یک مرکز پاسخگویی تلفنی به سوالات و مشکلات کامپیوتری و موبایل می باشد هر زمان که به مشکلی برخوردید با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید.

در صورت عدم موفقیت در تماس اپلیکیشن پرکاربرد همراه رایانه را دانلود و نصب کنید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 328
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 571
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1164
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1564