فتوشاپ تغییر رنگ لباس

تغییر لباس در فتوشاپ مانند سایر تغییر رنگها انجام می شود. همانطور که می دانید برای تغییر رنگ می بایست ابتدا یک محدوده را انتخاب کنید و بعد با استفاده از ابزارهای مورد نظر که در فتوشاپ تعبیه شده است رنگ لباس را تغییر دهید. اولین موردی که در فتوشاپ می بایست دقت کنید استفاده از ابزارهای انتخاب می باشد که می بایست با دقت و به درستی انجام شود. در مثالهای ذیل ما تصاویر Png  را برای شما قرار داده ایم تا برش و انتخاب برای تمرین بهتر انجام شود.

طریقه تغییر رنگ لباس در فتوشاپ

بعد از باز کردن برنامه فتوشاپ و قرار دادن یک فایل درون آن می بایست محدوده مورد نظر را انتخاب کنیم. در مثال ذیل محدوده مورد نظر با ابزار  Magic wand  انتخاب شده است.

فتوشاپ تغییر رنگ لباس

بعد از اینکه محدوده مورد نظر انتخاب شد می بایست با ابزار Paint Bucket رنگ مورد نظر خود را انتخاب و روی محدوده انتخابی کلیک کنیم.

تغییر رنگ لباس با استفاده از Replace Color

یکی دیگر از ابزارهای تغییر رنگ ابزار Replace Color می باشد که به کاربر کمک می کند یک رنگ را انتخاب و با رنگ انتخابی جایگزین کنید.

در مثال فوق با ابزار Eyedropper روی ناحیه های مورد نظر کلیک می کنیم ، چنانچه بخواهیم رنگهای بیشتری را انتخاب کنید از علامت Eyedropper که در کنار آن علامت مثبت قرار دارد انتخاب می کنیم تا بتوانیم ناحیه های بیشتری را انتخاب کنیم. نتیجه به صورت زیر نمایش داده می شود.

طریقه تغییر رنگ لباس با استفاده از لایه ها

جهت تغییر رنگ با استفاده از لایه ها ، ابتدا لایه مورد نظر خود را انتخاب کنید.دقت کنید تمامی قسمتهای لباس را انتخاب می کنیم.

روی فضای انتخابی راست کلیک می کنیم و گزینه Layer via copy را انتخاب می کنیم تا لایه لباس بالای لایه Background ایجاد شود.

در قسمت Layer روی لایه ایجاد شده دابل کلیک کنید تا پنجره Layer style باز شود. در قسمت color Overlay رنگ مورد نظر خود را انتخاب کرده و Opacity آنرا کاهش می دهیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در جهت تغییر رنگ لباس با کارشناسان همراه رایانه در تماس باشید.

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 140
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 356
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 997
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1204