فتوشاپ سنگ قبر

آموزش طراحی سنگ قبر را در این صفحه از همراه رایانه آموزش ببینید و سوالات فتوشاپ خود را تلفنی با شماره 9099070345 همراه رایانه شبانه روزی بپرسید !!!  با کمک فتوشاپ سنگ قبر بسازید و هر نوشته ای که خواستید روی سنگ قبر بنویسید و اگر سوالی داشتید از همراه رایانه بپرسید .

در ادامه مطالب قبلی در این پست سعی داریم برای شما سنگ قبر طراحی کنیم. البته برای طراحی سنگ قبر نرم افزارهای دیگری هم وجود دارد ولی طراحی در فتوشاپ نیز خالی از لطف نیست. بنابراین یک منظره انتخاب کنید و سعی کنید پا به پای مطالب با ما همراه باشید تا بتوانید سنگ قبر مورد نظر خود را طراحی کنید.

پیشنهاد میکنیم آموزش طراحی لوگو و همچنین طراحی پوستر در فتوشاپ را نیز مطالعه کنید و در صورتی که تمایل داشتید طراحی بروشور در فتوشاپ را نیز بخوانید 


مراحل طراحی ایجاد سنگ قبر

ابتدا یک منظره باز کرده و روی آن با استفاده از Shape یک مستطیل ترسیم کنید و سعی کنید روی آن تغییرات مورد نظر خود را اعمال کنید. ما برای شروع تصویر زیر را باز کرده و روی آن یک مستطیل ترسیم کرده ایم.

سپس روی لایه ایجاد شده دابل کلیک کنید تا پنجره Layer option باز شود مطابق تصویر تغییرات زیر را اعمال کنید.

چنانچه در اطراف مستطیل ایجاد شده دقت کنید در می یابید که یک فضای مکعبی شکل ایجاد شده است. ما برای اینکار از لایه ایجاد شده چند لایه کپی کرده ایم و آنها را با هم انتخاب کرده ایم ولی از آنجا که در تهیه متن سه بعدی توضیح داده شده است برای ایجاد اشکال و متن سه بعدی روی عبارت  متن سه بعدی در فتوشاپ  کلیک کنید.

سعی کنید یک لایه ایجاد کنید و روی آن باا استفاده از ابزارهای انتخاب ترک های روی قبر را ایجاد کنید.

سپس با استفاده از ابزارهای نوشتن متن سعی کنید متن را ایجاد کرده و آنرا روی قسمتهای مورد نظر منتقل کنید.

 

در ادامه ممکن است سنگ قبر کمی مصنوعی به نظر برسد بنابراین از طرح یک سنگ قبر دیگر یک Pattern ایجاد کنید و آنرا به زمینه طرح اعمال کنید.

سپس سعی کنید روی نوشته ها نیز مانند تصویر زیر تغییرات مورد نظر خود را اعمال کنید.

جهت آشنایی با پترن فتوشاپ کلیک کنید.

ما در ادامه یک برگ در فتوشاپ باز کرده ایم و سعی کرده ایم آنرا با magic wand انتخاب و با برعکس کردن انتخاب کل برگ را انتخاب کنیم و روی فایل درگ کنیم

در ادامه تصویر باید ماند شکل زیر تنظیم شده باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با همراه رایانه تماس بگیرید.عمرتان پایدار

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 763
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 1023
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1501
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1902