ترفندهای فتوشاپ

ترفندهای ساده فتوشاپ و نیز کاربردی فتوشاپ را در این آموزش بخوانید و ترفندهای حرفه ای فتوشاپ را در سایت جستجو کنید و در صورت نبودن با شماره 9099070345 شبانه روزی تماس بگیرید و سوالات و مشکلات فتوشاپ و ترفندهای فتوشاپ را تلفنی آموزش ببینید و بپرسید !!!

از جمله مهیج ترین نرم افزارها در زمینه گرافیک ، فتوشاپ می باشد که توسط کار با این نرم افزار می توانیم تصاویر جدیدتر و قابل قبول تری را ایجاد کنیم. این نرم افزار به کاربر کمک می کند تا با ترکیب دستورات کاربردی از قبیل فیلترها ، پلاگینها و سایر دستورات تصاویری ایجاد کند که در بعضی موارد بسیار خارق العاده می باشند. در این پست سعی داریم یک سری از ترفندهای جالب فتوشاپ را برای شما مطرح کنیم تا در زمان کار با فتوشاپ از هیجان بیشتری برخوردار شوید. بنابراین در ادامه با ما باشید.

 


ترفندهای ساده و کاربردی فتوشاپ

ترفند شماره یک: برای اینکه از تصویر خود یک کپی تهیه کنید کافیست روی عنوان تصویر راست کلیک کرده و عبارت Duplicate را انتخاب کنید. با این حرکت شما یک تصویر دیگر ساخته می شود که در ادامه نام آن عبارت Copy قید شده است. حال می توانید تصویر اصلی را ببندید و روی تصویر کپی کار کنید بدون  اینکه در اصل تصویر تغییری ایجاد شود.

ترفند شماره دو: می خواهید از Background یک کپی تهیه کنید ولی متوجه می شوید که لایه بک گراند قفل می باشد. زمانی که با کلید Move روی صفحه درگ می کنید به شما ارور می دهد. ما به شما پیشنهاد می دهیم کلید Alt را نگه دارید و بعد روی صفحه سعی کنید تصویر را بکشید. اگر به پالت Layer دقت کنید متوجه می شوید که یک لایه دیگر به فایل شما اضافه شده است.

ترفند شماره سه: یک سری تغییرات روی تصویر خود انجام داده اید و نمی خواهید تصویر خود را ذخیره کنید. در واقع میخواهید تصویر شما به حالت اول خود بازگردد. ما به شما کلید F12 را پیشنهاد می دهیم. فشردن این دکمه باعث می شود تمامی تغییرات به حالت اول خود بازگردد.

ترفند شماره چهار:  برای برداشتن نویزهای روی تصویر می توانید ابتدا تصویر را باز کرده و سپس از منوی Filter گزینه Noise و بعد Dispeckle را انتخاب می کنیم.

پیشنهاد می شود آموزش فیلتر های فتوشاپ سری  اول و فیلتر فتوشاپ سری دوم را مطالعه کنید 

ترفند شماره پنج: برای افزایش یا کاهش گزینه های History می توانید از منوی Edit گزینه Preference را انتخاب کنید. سپس وارد بخش Performance شده و از قسمت History state تعداد گزینه های History را انتخاب می کنیم.

 

ترفند شماره شش: در ادامه ترفندها شما می توانید نحوه نمایش تصویر را به صورت زیر مدیریت کنید:

Ctrl,0: نمایش کامل تصویر

Ctrl,+: زوم کردن بزرگ کردن تصویر

Ctrl,-: زوم تصویر و کوچک شدن تصویر

کلید Tab: پنهان و آشکار شدن پالتها

Shift, Tab: پنهان و آشکار شدن پالتها

کلید F: فشردن این کلید باعث می شود تصویر به صورت تمام صفحه یا Full Screen نمایش داده می شود.

ترفند شماره هفت: اگر ترتیب پالتها در محیط کار به هم ریخته باشد برای مرتب کردن و بازگرداندن به حالت پیش فرض از منوی windows گزینه Workspace و بعد Reset Essential را انتخاب می کنیم.

ترفند شماره هشت: اگر بخواهید اندازه یک تصویر فایل جدید باز کنید و اندازه آنرا نمی دانید می بایست کل تصویر را با Ctrl,A انتخاب کنید و کلیدهای ctrl,C را بفشارید. زمانی که New را انتخاب می کنید در قسمت Preset گزینه Clipboard انتخاب شده است که همان اندازه تصویر انتخابی می باشد.

فتوشاپ جزء نرم افزارهایی می باشد که دارای ترفندهای زیادی می باشد و کلیدهای مخفی زیادی دارد بطوریکه در بیشتر مواقع می توانیم ابزارها را با صفحه کلید هم انتخاب کنیم و یا دستورات فتوشاپ را با یکدیگر ترکیب کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به این نرم افزار می توانید با کارشناسان همراه رایانه به صورت 24 ساعته و شبانه روزی تماس گرفته و از راهنمایی آنها در جهت آموزش بیشتر این نرم افزار کمک بگیرید.

 


لینک های جذاب 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 328
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 571
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1163
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1563