تکنیک ها و ترفند های جذاب فتوشاپ !

آموزش چند تکنیک جذاب فتوشاپ را در این صفحه ببینید ! مشکلات و سوالات فتوشاپ خود را با شماره 9099070345 همراه رایانه شبانه روزی بپرسید !!! برخی از ترفند ها و تکنیک های جذاب فتوشاپ از جمله تکنیک های روتوش صورت ، ترفند ها و تکنیک های تغییر ظاهر و اندام  را در کنار چندین تکنیک مفید و کاربردی این صفحه بخوانید

 

قبل از اینکه بخواهیم برای شما از تکنیکهای فتوشاپ مطالب مفید بنویسیم باید به شما بگویم که آموزش فتوشاپ به هیچ عنوان تمامی نداشته و نخواهد داشت. و هر چه بیشتر برای شما از فتوشاپ بنویسیم باز هم مطالب زیادی هست که می بایست آنها را فرا بگیرید. ولی از آنجا که گفته اند آب دریا را اگر نتوان کشید هم به قدر تشنگی باید چشید بنابراین در این پست سعی می کنیم یکسری از تکنیکهای جالب فتوشاپ را برای شما بیان کنیم.

 


تکنیک هایی برا لاغر کردن چاق ها و شکم !!!

در این قسمت از تکنیک های فتوشاپ که در باره لاغر کردن و تناسب اندام می باشد ، می توانید تغییراتی که در رابطه با اندام و لاغر و حتی چاق کردن شما می باشد را آموزش ببینید 

 


معرفی چند ترفند و تکنیک روتوش صورت !!!

در این قسمت می توانید ترفند ها و تکنیک هایی که در رابطه با صورت می باشد که برای اکثر افراد جزو مهم ترین قسمت عکس ها می باشد را آموزش ببینید

 


معرفی چند ترفند و تکنیک کاربردی فتوشاپ !!!

در لینک هاو متون زیر می توانید ترفند ها و تکنیک هایی که برای فتوشاپ کاران و افراد مبتدی کاربردی می باشد را آموزش ببینید .

 

 


آشنایی با یکسری از تکنیکهای فتوشاپ

  • فرض کنید یک فایل بزرگ در فتوشاپ دارید که بر روی آن زوم کرده اید، برای اینکه ابزار خود را لغو نکنید می توانید کلید Space را نگه داشته تا ابزار Hand نمایش داده شود ، اکنون به راحتی روی صفحه حرکت کنید بدون اینکه دستور قبلی لغو شود.
  • برای ویرایش تمامی لایه های متنی می بایست کلید Ctrl را نگه داشته تا تمامی لایه های متنی انتخاب شوند. سپس از نوار ابزار بالای صفحه می توانید متون خود را ویرایش کنید.

  • فرض کنید می خواهید یک شی را در فتوشاپ حرکت دهید و میخواهید به صورت خط صاف باشد. بنابراین در هنگام حرکت سعی کنید کلید Shift را نگه دارید.
  • برای نمایش یک لایه و خاموش شدن ما بقی لایه ها می توانید کلید Alt را نگه داشته و سپس روی لایه مورد نظر خود کلیک کنید.

  • زمانی هست که از یک لایه کپی گرفته اید و میخواهید لایه در همان قسمت Paste شود بنابراین می بایست کلیدهای shift+Ctrl+V را بفشارید.

  • میخواهید روی متن بنویسید و از تصویر به عنوان رنگ نوشته استفاده کنید. برای اینکار می توانید از ابزارهای قسمت T گزینه سوم را انتخاب کنید. روی متن بنویسید و تغییرات مربوط به متن را اعمال کنید. سپس با استفاده از منوی Edit دستور کپی را صادر کرده و بعد از باز کردن دستور New دستور Paste را صادر کنید.

  • فرض کنید چندین فایل در فتوشاپ دارید که می خواهید تمامی آنها به یکباره زوم شوند. بنابراین زمانی که تصاویر خود را باز می کنید ابزار ذره بین را انتخاب کرده و از ابزار بالای صفحه گزینه Zoom All Windows را انتخاب کنید.

منتظر تکنیکهای دیگر فتوشاپ در پستهای بعدی باشید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با همراه رایانه در تماس باشید.

جدیدترین مطالب

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 53
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 761
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 550
دیلیت اکانت wispi

دیلیت اکانت wispi

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 420