فتوشاپ تاپ سکرت چیست؟

همانطور که میدانید آموزشهای فتوشاپ تمامی ندارد و هر چه بیشتر در مورد این برنامه اسرار آمیز آموزش ببینید باز هم  قسمتهای ناشناخته دبگری برای شما بافی می ماند. برای اینکه بتوانید از اسرار و ترفندهای ناشناخته این برنامه مطلع شوید و آموزش بیشتری در این زمینه ببینید می بایست از مجموعه های آموزشی Top Secret استفاده کنید. این مجموعه آموزشهای متفاوتی را در زمنه ترکسی تصاویر ، ساخت پوستر سینمایی و تبلیغاتی ، ایجاد جلوه های بصری ویژه ، ساخت افکتهای هیجان آمیز و ... را شامل می شود که با آموزش این مجموعه می توانید در فتوشاپ کمر بندی مشکی بگیرید.

پروژه هایی که در تاپ سکرت آموزش داده می شوند توسط Mark Monciardini و Melanie Simmel داده می شود که هر کدام از آنها در سطح جهانی درخشش خیلی خاصی داشته اند.

آقای Mark Monciardini از فتوشاپ کاران حرفه ای در سطح جهانی می باشد که تاکنون جوایز متعددی را دریافت کرده است و همچنین جزء اساتید بین المللی در زمینه تدریس فتوشاپ می باشد.

خانم Melanie Stimmell نیز از کالج مرکزی هنر در رشته طراحی فارغ التحیل شده است و جزئ هنرمندان شناخته شده می باشد همچنین تنها زنی می باشد که عنوان Maestro را به خود اختصاص داده و در این زمینه چندین مدال طلا از آن خود کرده است.

فتوشاپ تاپ سکرت به شما کمک می کند که بتوانید تصاویر در حد بسیار عالی ایجاد کنید به این امید که شما هم روزی فتوشاپ کار حرفه ای شده و در سطح جهانی بدرخشید.

به زودی لینک آموزش Photoshop Top Secret در این سایت برای شما علاقه مندان گرامی قرار داده می شود.

 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 328
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 571
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1164
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1564