سیکس پک در فتوشاپ (شش تکه)

آموزش ساخت شکم سیکس پک یا شکم 6 تکه در فتوشاپ را در این جا بخوانید و سوالات و مشکلات فتوشاپ خود را تلفنی و شبانه روزی از 9099070345 همراه رایانه بپرسید !!! با استفاده از فتوشاپ و تکنیک Six Pack میتوانید شکم خود را تبدیل به سیکس پک ( شش تکه ) کرده و از تصاویر ساختگی خود لذت ببرید .

سیکس پک یا شکم شش تکه به شکمی اطلاق می گردد که عضلانی و به صورت شش تکه بوده خیلی از اوقات علی الخصوص

اقایان تمایل دارند که عکس های خود را به صورت سیکس پک طراحی نمایند برای این کار روش های مختلفی در فتوشاپ وجود داشته باشد.

اگر میخواهید شکم سیکس پک را با استفاده از نرم افزار انجام دهید می توانید از لینک نرم افزار شکم شش تکه Six Pack Abs Photo Editor استفاده کنید . و یا در صورتی که آموزش های دیگری میخواستید می توانید از لینک نرم افزار کوچک کردن شکم بهره ببرید .

در روش های مختلفی برای انجام این کار شما می توانید با استفاده از حالت های انتخاب برروی نقاط مختلف بدن عمل انتخاب را انجام داده سپس با استفاده از منویEdit   زیر مجموعه های Free transform  می توانید حالت های مختلف انتخاب را به تصویر اعمال نموده وسپس از طریق پنجره Layer style  و تنظیم برآمدگی ها، سایه ها ، روشنایی ها و ... می توانید سیکس پک مورد نظرتان را به تصویر اعمال نمایید .

ما در این آموزش از روش ساده تری برای ساخت یک سیکس پک برا ی شروع کار به شما آموزش خواهیم داد .


مراحل ساخت شکم سیکس پک

به این ترتیب اگر برای اولین مرتبه که اقدام به انجام این کار می کنید و نمی توانید  از ابزارهای حرفه ای فتوشاپ برای این کار استفاده نمایید این روش برای شما کارایی زیادی خواهد داشت .

ابتدا تصویری که قصد اعمال سیکس پک برروی آن دارید راوارد محیط برنامه نمایید .

در این روش شما می توانید از تصویری آماده که دارای سیکس پک مناسبی می باشد استفاده نمایید پس از وارد کردن تصویر یک بدنساز به محیط برنامه برروی قسمتی از بدن فرد که مد نظرتان است عمل انتخاب را انجام داده و پس از انتخاب می توانید با استفاده از ابزار Move   آن را به تصویر که قصد تغییرات برروی آن را دارید انتقال دهید

پس از انجام این عمل برای نزدیک کردن رنگ لایه انتخاب شده به بدن فرد می توانید از کلیدهای ترکیبی Ctrl+U  بهره بگیرید همچنین استفاده از پنجره Variation  می تواند در این زمینه برای شما مفید باشد چرا که می توانید رنگ لایه ایجاد شده را بااستفاده از آن به رنگ مورد نظرتان نزدیک کنید

برای آموزش Variatin  می توانید از لینک زیر استفاده نمایید

(استفاده از variation)

 

و یا آن را به میزانی که قصد دارید تغییر دهید پس از انجام این عمل برای این که بتوانید یکدستی بیشتری در تصویر اعمال نمایید لایه انتقال داده شده را با لایه اصلی انتخاب نموده و با استفاده از کلیدهای ترکیبی Ctrl+ E آن ها رایکی نمایید  سپس با استفاده از ابزار Dodge tool  می توانید روشنایی یکسانی به تصویر اعمال نمایید و با استفاده از Patch tools  قسمت هایی را که نیاز به  ویرایش وروتوش دارد را ویرایش نمایید

برای آموزش روتوش می توانید از لینک زیر استفاده نمایید.

(آموزش روتوش)

پس ازانجام کلیه این اعمال تصویر شما به صورت زیر تولید خواهد شد .

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 529
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 843
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1366
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1763