مشکل نشناختن یو اس بی در ویندوز 7

مشکل نشناختن یو اس بی در ویندوز 7

امروزه اکثر دستگاه ها جانبی با استفاده از یو اس بی به کامپیوتر متصل می شوند اگر یو اس بی مشکل داشته باشد دستگاه نمیتواند یو اس بی را شناسایی کند بنابراین باید مشکل عدم شناسایی یو اس بی در ویندوز 7 را برطرف کنیم تا در انجام کارهایمان تعللی پیش نیاید.

راه حل های رفع مشکل نشناختن یو اس بی در ویندوز 7

1.خاموش کردن کامپیوتر

یک بار ویندوز خود را خاموش روشن کنید . برای خاموش کردن ابتدا دکمه پاور را بزنید  و سپس کامپیوتر خود را از برق جدا کنید کمی منتظر بمانید و مجددا آن را به پریز بزنید و کامپیوتر را روشن کنید اکنون یو اس بی را تست کنید احتمالا با این روش مشکل حل می شود.

2.بروز رسانی درایور

اگر با روش بالا مشکل نشناختن یو اس بی در ویندوز 7 رفع نشد درایور یو اس بی خود را بروز کنید برای اینکار به کنترل پنل بروید و گزینه ی دیوایس منیجیر Device Manager را انتخاب کنید. و سپس روی Unknown Driver کلیک کنید.

حال گزینه ی Properties را انتخاب کنید و سپس به تب Driver بروید  و Update Driver را انتخاب کنید اگر درایور را پیدا نکردید از طریق وب سایت سازنده دستگاه خود آن را دانلود کنید.

3.ریستارت و قطع یو اس بی

اگر با دو روش بالا مشکل حل نشد  تمامی یو اس بی ها را جدا کنید وسپس سیستم خود را ری ستارت کنید زمانی که ویندوز بالا آمد یو اس بی  را متصل کنید اگر پورت شناسایی نشد یک پورت دیگر را تست کنید اگر پورت های دیگر هم شناسایی نشدند روش بعدی را امتحان کنید.

4.USB Root Hub

ابتدا به کنترل پنل بروید و گزینه ی دیوایس منیجیر Device Manager  را انتخاب کنید و وارد بخش USB Serial BUS Controller شوید سپس USB Root Hub را انتخاب کنید و روی گزینه ی Properties را انتخاب کنید.

به تب Power Management بروید و تیک گزینه ی Allow the computer to trun off this device to save power را بردارید و سپس ok را بزنید.

 

 

کارشناسان همراه رایانه تجربه زیادی دارند آنها توانایی برطرف کردن هر مشکل کامپیوتری را دارند برای ارتباط با آنها 9099070345 را شمارگیری فرمائید. اگر قادر به تماس گرفتن نیستید اپلیکیشن همراه رایانه را دانلود کنید.

تماس از طریق خط ثابت 9099070345

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  .

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 764
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 1023
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1501
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1902