6 گام برای حل مشکل دانلود نکردن کامپیوتر

آموزش 6 گام برای حل مشکل دانلود نکردن کامپیوتر را در کنار آموزش های کاربردی مرتبط با کامپیوتر همه را در همراه رایانه بخوانید و سوالات و مشکلات کامپیوتر و گوشی خود را از پشتیبانی تلفنی 9099070345 همراه رایانه شبانه روزی و حتی در تعطیلات بپرسید !!!

مشکل دانلود نکردن کامپیوتر

 

اگر شما نمی توانید فایلی را از اینترنت دانلود کنید و یا آن را ذخیره کنید یا اصلا آن را با استفاده از اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس، کروم، اپرا و سایر مرورگرها در ویندوز 10/8/7 اجرا کنید؛ این پست می تواند به شما کمک کند.

پیشنهاد می کنیم که در آخر این مطلب آموزش های حل مشکل دانلود نکردن اینترنت دانلود منیجر و همچنین حل مشکل دانلود نکردن گوشی اندروید را نیز مطالعه کنید .

برخی از مشکلات عبارت اند ازاینکه وقتی شما روی یک لینک برای دانلود فایل کلیک می کنید، هیچ اتفاقی نمی افتد و یا پنجره ی Save As  ظاهر می شود و به سرعت از بین می رود.

ینترنت اکسپلورر Attachment Manager را برای محافظت از شما در برابر فایلهای ضمیمه نا امن و بارگیری اینترنتی، توسط شناسایی نوع فایل و تنظیمات امنیتی مربوطه استفاده می کند. گاهی اوقات، به دلایلی ممکن است شما برای دانلود هر گونه فایل از اینترنت مجاز نباشید. علت های متعددی می توانند موجب این امر شده باشند.

 

آموزش 6 گام برای حل مشکل دانلود نکردن کامپیوتر


در اینجا چند گام برای حل این مشکلات به شما معرفی می کنیم که شما با انجام هر یک از آنها ممکن است بتوانید سریعا مشکل خود را حل کنید.

 

  1. اتصال اینترنت خود را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که آن در  )شرایط کاری)working condition است.
  2. پاک کردن کش اینترنت Internet Cache ، فایل های موقت Temporary Files  ، کوکی ها Cookies ، تاریخچه History و غیره، با استفاده از ابزار پاک کردن دیسک Disk Cleanup tool ، CCleaner  یا UI مرورگر داخلی، کامپیوتر خود را مجددا راه اندازی کنید و دوباره امتحان کنید.
  3. یک مکان دیگر را برای دانلود هایتان انتخاب کنید و ببینید که آیا این روش کمک می کند یا خیر. شاید پوشه دانلود شما خراب شده باشد، فضای کافی روی دیسک موجود نباشد یا مشکل دیگری داشته باشد.
  4. از نام پیش فرض برای ذخیره کردن file استفاده نکنید. ذخیره فایل ها به عناوین دیگر یعنی تعویض نام فایل ها ،ممکن است کمک کننده باشد.
  5. اگر ازیک نرم افزار مدیریت دانلود مثل  Download Manager یا غیره استفاده می کنید، آن را غیرفعال کنید و ببینید که آیا مشکل حل میشود یا باید راه دیگری امتحان کرد.
  6. اگر مطمئن هستید که فایل سالم است، بایستی فایروال و نرم افزار آنتی ویروس خود را به طور موقت غیرفعال کنید و ببینید آیا دانلود انجام میشود.

 

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 374
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 632
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1207
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1623