مشکل ریستور نشدن ویندوز کامپیوتر system restore

حل مشکل ریستور نشدن ویندوز کامپیوتر و آموزش های ویندوز کامپیوتر + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی کامپیوتر و گوشی را در همراه رایانه دنبال کنید .

پیشنهاد می کنیم در انتهای این صفحه از آموزش های سیستم ریستور ویندوز چیست و همچنین مشکل بوت شدن ویندوز 7 را نیز مطالعه کنید .

 


همانطور که در پست system restore چیست خواندید در زمانی که سیستم دچار مشکلاتی از قبیل ویروسی شدن و یا .... میشود قابلیت سیستم ری استور به سیستم اجازه بازگشت به زمانی را می دهد که به درستی کار می کرده است .

اما اگر این قابلیت بسیار کارآمد ، خود دچار مشکل شود  و یا سیستم قادر به پیدا کردن سیستم ری استوری در سیستم نشود چه باید کرد؟

قبل از هر چیز ازفعال بودن سیستم ری استور اطمینان حاصل کنید همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید گزینه System restore غیر فعال است.

 

مشکل ریستور نشدن ویندوز کامپیوتر

 

برای فعال کردن  این قابلیت  کافی است که  به قسمت Control panel رفته و روی گزینه System کلیک کنید و درایو C را انتخاب کرده و گزینه Configure را انتخاب کنید و سپس گزینه Turn on system protection را انتخاب کنید.

 

 

توجه کنید در قسمت Disk Space Usage مقداری حافظه برای سیستم خود تعریف کنید.

پس از بررسی فعال بودن سیستم ری استور اگر بازهم دچار مشکل بودید وارد محیط Safe mode شده و در آنجا System restore را اجرا کنید و بعد ری استارت کنید تا به حالت عادی باز گردد.

اگر بازهم در در Safe mode قادر به انجام ری استور پوینت نبودید سیستم به علت ویروسی شدن و آسیب دیدن می بایست Repair شود.

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 140
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 356
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 997
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1204