مشکل اجرا نشدن و باز نشدن برنامه در ویندوز 10

مشکل اجرا نشدن و باز نشدن برنامه ها در ویندوز 10 کامپیوتر + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی مشکلات کامپیوتر و گوشی را در همراه رایانه تجربه کنید .

از جمله مشکلات رایج در ویندوز 10 اجرا نشدن و باز نشدن برنامه است اکثر ما با این مشکل مواجه شده ایم اما باید بدانیم راه حل این مشکل چیست ؟ زمانی که با این مشکل روبه رو می شوید با استفاده از راه حل های زیر اقدام به رفع آن کنید.

پیشنهاد می کنیم در انتهای این صفحه از آموزش های باز نشدن فایل در ویندوز 7 و همچنین اجرا نشدن بازی در ویندوز 7 را در کنار اجرا نشدن بازی در ویندوز 10 را نیز مطالعه کنید .

 

 راه حل مشکل اجرا نشدن و باز نشدن برنامه در ویندوز 10


1. تنظیمات ریجستری

 

ممکن است با تغییراتی که در تنظیمات ریجستری ایجاد کنیم مشکل اجرا نشدن و باز نشدن برنامه ها در ویندوز 10 برطرف شود برای تغییر در تنظیمات ریجستری مسیر زیر را دنبال کنید.

  • ابتدا روی regedit کلیک کنید
  • در پنجره باز شده ریجستری عبارت زیر را جستجو کنید

HKEY_LOCAL_MACHINE >> SOFTWARE >> Microsoft >> Windows >> CurrentVersion >> Policies >> System

  • حال فایل Filter.Administrator Token را پیدا کنید و سپس دوبار روی آن ضربه بزنید و عدد 1 را در قسمت Value Data  وارد کنید و روی ok بزنید اما اگر آن را پیدا نکردید باید آن را بسازید برای این کار  روی New بزنید و گزینه ی DWORD( 32 بیتی) را انتخاب کنید
  • سپس در پنجره باز شده عبارت Filter.Administrator Token  را تایپ کنید و عدد 1 را وارد قسمت Value Data   کنید و کلید ok را فشار دهید.
  • سیستم را ریستارت کنید

 

2. فعال نبودن سرویس بروز رسانی ویندوز


گاهی اوقات دلیل اصلی اجرا نشدن و باز نشدن برنامه ها در ویندوز 10 فعال نبودن سرویس آپدیت ویندوز می باشد برای فعال کردن سرویس آپدیت ویندوز مسیر زیر را انجام دهید.

  • قسمت Run را اجرا کنید ((Windows+R
  • روی services.msc کلیک کنید
  • گزینه ی Update Windows را انتخاب کنید
  • سپس گزینه ی Startup  را روی  Manual تنظیم کنید
  • حا برای Save  تغییرات روی Apply کلیک کنید و ok را بزنید

 

در هر صورت اگر با مشکل اجرا نشدن و باز نشدن برنامه ها در ویندوز 10 مواجه شدید دلیل آن را از متخصصین سواال کنید و نسبت به رفع آن اقدام کنید

متخصصین همراه رایانه با داشتن تجربه و مهارت های لازم در زمینه های مختلف کامپیوتری آماده ی خدمت رسانی به شما جهت رفع  انواع مشکلات می باشند.

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 529
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 843
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1366
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1763