حل مشکل وصل نشدن به اینترنت

حل مشکل وصل نشدن به اینترنت

اتصال به اینترنت برای هر کاربری بسیار اهمیت دارد اگر در زمان بازی کردن یا دانلود یک فایل سرعت اینترنت شما کند شود حتما مشکل از طرف خود شما است نه شرکت ارائه کننده  خدمات اینترنت برخی کاربران قبل از اینکه علت را پیدا کنند با شرکت خدمات اینترنت تماس میگیرند با توجه به نکات زیر میتوانید خودتان مشکل اتصال به اینترنت را حل کنید .

ابتدا چراغ های مودم را بررسی کنید مطمعن شوید که تمام چراغ های نشانگر مودم روشن هستند در صورتی که روشن نبودند دو شاخه مودم را از پریز جدا کنید و چند دقیقه صبر کنید و دوباره وصل کنید کلید پاورمودم را چک کنید ببیند روشن است یا خیر اگر چراغ  پاور روشن نبود یکبار مودم را خاموش و دوباره روشن کنید اگر با اینکارها مودم روشن نشد احتمالا کابل یا مسیر برق قطع شده است.

ممکن است مشکل عدم اتصال اینترنت از تنظیمات شبکه  دستگاه باشد بنابراین تنظیمات دستگاه خود را بررسی کنید و با یوزر و پسورد جدید وارد شوید اطمینان حاصل کنید که گوشی شما در حالت پرواز نباشد  و تاریخ و ساعت آن درست تنظیم شده باشد مطمعن شوید که درایور کارت شبکه درست نصب شده و بروز باشد .

قبل از اینکه اقدام به ریست کردن وای فای کنید اتصالات وای فای را بررسی کنید مطمعن شوید کابل اتصال اینترنت سالم است گاهی اوقات کابل شل ،پوسیده یا گره می خورد در صورتی که از Splitter استفاده می کنید اتصالات را چک کنید ببینید محکم و درست وصل شده اند یا نه.

در صورتی که با موارد بالا مشکل رفع نشد اقدام به ریست مودم وای فای خود کنید در این صورت به تنظیمات کارخانه باز می گردید برای انجام اینکار دکمه ی پشت مودم خود را فشار دهید و آن را رها نکنید تا زمانی که چراغ مودم شروع به چشمک زدن بکند.

اگر اتصال باز برقرار نشد ممکن است وای وفای شما در اتاقی باشد که قدرت پخش سینگال را نداشته باشد معمولا ستون های آیکون Connexion réseau informatique قدرت سینگال را نشان می دهند هر چه تعداد آنها بیشتر باشد قدرت سینگال قوتر می شود پس یا به تعداد ستون ها اضافه کنید یا مودم را را جابه جا کنید تا قدرت سینگال براحتی پخش شود.

اگر با راه حل های بالا مشکل  اتصال به اینترنت رفع نشد به سرویس دهنده ips مراجعه کنید بهتر است در زمانی که مراجعه کردید مودم و کابل  برق  را با خودتان ببرید  و   از آنها درخواست کنید تا مودم شما را ریست کنند و مجددا پیکیری کنید.

کارشناسان همراه رایانه  بصورت شبانه روزی آماده ی پاسخگویی  به تمام  سوالات و مشکلات شما در زمینه کامپیوتر و موبایل  می باشند  شما میتوانید  برای رفع مشکلات خود  با شماره 9099070345   تماس بگیرید .

کارشناسان همراه رایانه مشکلات کامپیوتری را در کمترین زمان رفع می کنند  پس وقت را از دست ندهید و همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید  

این احتمال وجود دارد که هنگام تماس خطوط 9099070345 در دسترس نباشند در این صورت برای رفع مشکلات خود از روش های زیر استفاده کنید  و یا  اقدام به خرید شارژ کنید :

در صورت مراجعه به سایت همراه رایانه میتوانید  در مکالمه  خود 50 در صد تخفیف بگیرید .

از طریق  اپلیکیشن همراه رایانه می توانید از آموزش های رایگان بهرمند شوید .

برای  دانلود اپلیکیشن همراه رایانه به بازار مراجعه کنید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  .

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

 

 

 

 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 530
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 843
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1366
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1763