ریکاوری فایل های آسیب دیده Office

ریکاوری فایل های آسیب دیده Office

برای خیلی از کاربران ممکن است پیش بیاید با فایل های خراب مواجه شوند. وقتی روی فایل مورد نظر کلیک می کنند ارور می دهد و متنی را مشاهده نمی کنند، در ادامه روش هایی را معرفی می کنیم.

ابتدا نرم افزار Word را باز کرده و بعد روی گزینه File کلیک کنید و Open را انتخاب کنید.

اکنون بر روی گزینه Browse کلیک کرده.

حال باید فایلی را که خراب شده است را انتخاب کنید و روی Open کلیک کرده. به احتمال زیاد فایل شما درست می شود اما اگر همچنان مشکل پابرجا بود مراحل بعدی را امتحان کنید.

تعمیر فایل ها با نرم افزار DataNumen Word Repair

نرم افزار DataNumen Word Repair یک نرم افزار با محیطی کاربر پسند است که قابلیت بازیابی فایل هایی که در نسخه های 2003 ، 2007 ، 2010 ، 2013 و... تهیه شده اند را دارد و حتی با استفاده از این نرم افزار می توان فایل هایی را که فراموش کرده اید ذخیره کنید هم بازیابی کنید.

بازیابی فایل ها با استفاده از نرم افزار Remo Repair Word

نرم افزار Remo Repair Word نیز نرم افزار قدرتمندی می باشد که برای بازیابی فایل های آسیب دیده بسیار کاربردی است.

تعمیر و ریکاوری فایل ها با استفاده از نرم افزار Stellar Phoenix Word Repair

با وجود قابلیت های زیادی که نرم افزار ورد در اختیار کاربران قرار می دهد، اخطارهایی هم نیز برای خراب بودن فایل ها به ما می دهد که آزار دهنده است. با استفاده از نرم افزار Stellar Phoenix Word Repair فایل های مد نظر را برگردانید و بازیابی کنید.

این برنامه دارای سه حالت مختلف است: Advance Repair و Raw Recovery و Simple Repair  با استفاده از نرم افزار Stellar Phoenix Word Repair می توانید عکس ها و ویدیو ها را که در فایل ورد گذاشته اید را نیز به صورت Online بازیابی کنید.

تعمیر و بازیابی فایل های Word با استفاده از نرم افزار Kernel for Word

با استفاده از این ابزار می توانید انواع فایل های ورد مانند:docx,doc,docm,dot,dotm را بازیابی کنید.  محدودیتی برای بازیابی فایلی که می خواهید بازیابی کنید وجود ندارد.

تعمیر فایل و بازیابی با ابزار Doc Repair

ابزار Doc Repair اولین نرم افزاری است که در سال 2007 برای بازیابی فایل های Word منتظر شد. یکی از خطا های رایج در نرم افزار ورد The document name or file path is not valid است که می توان با استفاده از این نرم افزار مشکل را حل کرد و فایل ها را به راحتی نام گذاری کنید.

همراه رایانه مرکز مشاوره کامپیوتر و موبایل است که بصورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به مشکلات شما عزیزان را دارد .
برای ارتباط با کارشناسان همراه رایانه تنها از طریق تلفن ثابت 9099070345 را شماره گیری کنید در صورت عدم موفقیت تماس با این مرکز می توانید از سامانه شارژی این سازمان استفاده کنید.
برای خرید شارژ وارد سایت hamrahpc.ir شوید و پروفایل ثبت نام را کامل پر کرده و یا اپلیکیشن همراه رایانه را از بازار دانلود و در گوشی اندروید خود نصب کنید.
با خرید شارژ علاوه براینکه می توانید از طریق موبایل با این سازمان ارتباط برقرار کرده  50 درصد تخفیف در هزینه تماس دریافت کنید.

 


لینک های جذاب

آموزش دانلود از یوتیوب با اینترنت دانلود منیجرIDM

مشکل دانلود فایل و فیلم از اینترنت

همگام سازی اینترنت دانلود منیجر در کروم و فایرفاکس

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 314
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 558
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1159
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1558