فتوشاپ مذهبی

طراحی بنر مذهبی در فتوشاپ را در این صفحه از همراه رایانه آموزش ببینید و مشکلات خود و سوالات خود را تلفنی با شماره 9099070345 همراه رایانه شبانه روزی بپرسید !!! آموزش طراحی بنر مذهبی و آموزش طراحی پوستر مذهبی را در فتوشاپ در کنار آموزشهای دیگر فتوشاپ در همراه رایانه بخوانید .

از کاربردهای نرم افزار فتوشاپ می توانیم به انجام طراحی مناسبتی اشاره کنیم. هر مناسبتی که  در ایام خاص و یا ایام مرتبط با زندگی هر کسی پیش می آید معمولا جهت اطلاع رسانی نیاز به طراحی بنر یا پوستر و .. دارد. ما در این پست با توجه به قرار گرفتن در ایام اربعین سید و سالار شهیدان سعی می کنیم یک بنر جهت تبلیغ برگزاری شب اربعین امام حسین (ع) طراحی می کنیم.

طراحی پوستر در فتوشاپ را به همراه مشکل تایپ فارسی در فتوشاپ در لینک های مورد نظر آموزش ببینید .


طراحی بنر مذهبی

قبل از طراحی بنر می بایست ابعاد بنر را مشخص کنیم. بنابراین از منوی فایل گزینه New را انتخاب کرده و مطابق تصویر ابعاد آنرا انتخاب می کنیم. ما در تصویر ابعاد کاغذ را پیش فرض در نظر گرفته ایم. ولی شما می بایست با توجه به ابعاد کار خود اندازه مناسب را در نظر بگیرید. پس زمینه را با ابزار Paint Bucket مشکی می کنیم. برای نوشتن متن مشکی می بایست از فونت ایران نستعلیق یا فونتهای مشابه استفاده کنیم. در تصویر ذیل از فونت  ایران نستعلیق استفاده شده است. جهت فراگیری فتوشاپ نوشتن روی عکس کلیک کنید.

 

جهت انتخاب تصویر حرم بارگاه می بایست تصاویر با بصورت Png در نت سرچ کرده و با ابزار Move روی صفحه حرکت دهید.

بعد از حرکت دادن می بایست تصویر به صورت زیر نمایش داده شود.

برای تغییر در متن ایجاد شده روی لایه متن دابل کنید تا پنجره Layer Style باز شود. مطابق تصویر می توانید قسمتهای زیر را تغییر دهید.تا نوشته تغییر کند.

نتیجه تغییرات فوق را  در تصویر زیر ببینید.

جهت کاهش Opacity تصویر می بایست روی تصویر کلیک کنید و از پالت Layer این گزینه را کاهش دهید و Mode تصویر را  Hard Light قرار دهید.

در ادامه متن را با ابزار T و به صورت پاراگرافی روی تصویر می نویسیم.

ما در ادامه یک هد مذهبی به صورت زیر داشتیم که با ابزار Move در بالای صفحه قرار داده ایم.

لازم به ذکر است که برای ارائه یک کار مذهبی می توانید بنرهای لایه باز را دانلود و یا خریداری کنید و تغییرات لازم را روی آن اعمال کنید. جهت ایجاد یک کار مذهبی و قابل ارائه می توانید با کارشناسان همراه رایانه تماس گرفته و از راهنماییهای آنها در جهت فتوشاپ مذهبی استفاده کنید.

 


لینک های جذاب 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 140
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 356
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 997
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1204