مشکل صفحه نمایش و مانیتور لپ تاپ

مشکل صفحه نمایش و مانیتور لپ تاپ

اکثر کاربران با مشکل صفحه نمایش و مانیتور لپ تاپ مواجه می شوند اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که با مشکل صفحه نمایش روبه رو هستید  برای رفع آن ابتدا اتصالات ،آدابتور ،پاور، باتری و... لپ تاپ را بررسی کنید برای چک کردن این نوع مشکلات بهتر است از یک متخصص لپ تاپ کمک بگیرید .تا انتهای مطلب با ما همراه باشید تا به شما کمک کنیم مشکل صفحه نمایش خود را برطرف کنید.

ممکن است مشکل از موارد بالا نباشد   در این صورت باید بایوس را بررسی کنید شاید مشکل از قدیمی بودن بایوس باشد  اگر میخواهید مطمعن شوید که مشکل از بایوس است باید لپ تاپ شما یکی از علائم زیر را داشته باشد.

یکی از علائم خرابی بایوس این است که چراغ لپ تاپ روشن می شود اما مانیتور روشن نمی شود یا ممکن است مشکل روشن نشدن نامنظم باشد یعنی ممکن است دو سه روز روشن شود یا احتمالا چندین روز روشن نشود.

علائم دیگر این است که شما چندین بار دکمه روشن شدن لپ تاپ را فشار می دهید سپس سیستم روشن می شود برای اینکه مطمعن شوید مشکل از صفحه نمایش است یا بایوس .کابل مانیتورخود را به مانیتور دیگرمتصل کنید اگر روی مانیتور دیگر هم جواب نداد پس مشکل از بایوس است که باید بروز رسانی شود. برای آپدیت بایوس ابتدا دکمه  F2 را بزنید تا وارد محیط بایوس شوید و ورژن بایوس روی سیستم را مشاهده کنید حال فایل بایوس را دانلود کنید و ببینید اپدیت جدیدی موجود است  اگر با چندین اپدیت مواجه شدید جدیدترین آن را دانلود و نصب کنید.

اگر صفحه نمایش شما دیگر کار نمی کند باید صفحه نمایش لپ تاپ خود  را تعویض کنید  برای اینکارابتدا یک پیچ گوشتی و یک آچار آلن مهیا کنید  و سپس مراحل زیر را انجام دهید.

  • باتری و تمام منابع برق را از لپ تاپ جدا کنید.
  • پیچ های کنارمانیتور لپ تاپ را باز کنید.
  • دقت کنید که سیم ها چطور بسته شده اند و مکان اتصالات کجاست.
  • سپس پیچ هایی  را که  به صفحه نمایش متصل هستند را با دقت باز کنید.
  • حال صفحه نمایش قبلی را جدا کنید و صفحه نمایش جدید را جایگزین کنید.
  • بعد از اینکار پیچ ها ،اتصالات و سیم ها را متصل کنید.
  • کاور پشت لپ تاپ را در جای خود قرار دهید تا کار به اتمام برسد.

 

 

 در صورتی که در مورد مطلب فوق نیاز به راهنمایی داشتید با کارشناسان همراه رایانه ارتباط برقرار کنید کارشناسان همراه رایانه در طول هفت روز هفته آماده ی پاسخگویی تلفنی به سوالات و مشکلات شما دوستان عزیز می باشند .

پس هر چه سریع تر برای رفع مشکلات خود با شماره 9099070345 تماس حاصل نمائید البته این تماس باید با استفاده از تلفن ثابت باشد.

کارشناسان زمانی که از مشکلات رایانه ،تبلت ،موبایل شما با خبر شوند آن را بدون اتلاف وقت برطرف می کنند پس نگران حل نشدن مشکلات خود نباشید .

اما اگر ارتباط برقرار نشد اپلیکیشن همراه رایانه را دانلود و نصب کنید تا بتوانید از طریق مطالب اموزشی آن مشکلات خود را برطرف کنید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه به بازار گوشی اندروید خود بروید و اقدام به نصب این برنامه کنید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید .

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 881
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 1085
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1559
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1949