استایل فتوشاپ

طریقه استفاده و ویرایش استایل در فتوشاپ Photoshop style  را در این صفحه بخوانید و سوالات و مشکلات فتوشاپ و استایل فتوشاپ را از همراه رایانه با شماره 9099070345 همراه رایانه بپرسید !!!

Style یا استایل در واقع طرحهای آماده و جالبی هستند که در یکی از پالتهای فتوشاپ قرار گرفته اند. این استایلها به کاربر اجازه می دهند که طرحهای زیبا و آماده را به اشیایی از قبیل متن ، شکل و ... اعمال کنید که طرحهای شما را بسیار جذاب و دیدنی می کند. استایلها در واقع افکتهای آماده هستند که توسط Layer Style ایجاد شده اند. بنابراین شما هم می توانید استایلها را ویرایش کنید و یا حتی خودتان خالق یک استایل جدید باشید.

نحوه استفاده از استایلها در فتوشاپ

استایلها در فتوشاپ در یک پالت جداگانه قرار دارند. برای استفاده از پالت لایر از منوی Windows گزینه Style را انتخاب کنید تا پالت استایل نمایش داده شود.

برای اینکه بتوانید از استایلهای دیگر استفاده کنید می بایست در قسمت سمت راست پالت استایل کلیک کرده تا یک منو باز شود. در این منو لیست استایلها نمایش داده میشود. زمانیکه یک سری از  استایلها را اضافه می کنید یک پنجره مانند تصویر زیر باز می شود.

در شکل فوق با انتخاب Ok استایلها جایگزین  استایلهای قبلی می شود و یا انتخاب Cancel دستور لغو می شود ولی چنانچه دستور Append را انتخاب کنید استایلهای انتخابی به استایلهای قبلی اضافه می شوند.

طریقه استفاده از استایلهای آماده

استایلها با پسوند asl می باشند، زمانیکه استایلی را دانلود می کنید می توانید به راحتی از استایلها استفاده کنید. بنابراین پالت استایل را باز کرده و منوی مربوط را باز می کنیم سپس گزینه Load Style را انتخاب کرده و استایل مورد نظر خود را انتخاب می کنیم.

 

بعد از انتخاب Style در ادامه لیست استایلهای جدید اضافه می شوند.

طریقه ویرایش کردن استایلها

برای ویرایش استایلها می توانید از پالت Layer استفاده کنید. بعد از اینکه یک استایل را به پالت لایر اضافه کردید می توانید روی گزینه های مربوط دابل کلیک کنید تا پنجره Layer Style باز شود و استایل را به دلخواه خود تغییر دهید.

جهت آشنایی با پترن و استفاده از پترنهای آماده روی عبارت پترن فتوشاپ کلیک کنید.

همچنین جهت آشنایی با اکشن فتوشاپ نیز می توانید روی عبارت مورد نظر خود کلیک کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان همراه رایانه در تماس باشید. .

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 315
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 558
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1159
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1558