چراغ اینترنت مودم روشن نمیشه

چراغ اینترنت مودم روشن نمیشه و علت های روشن نشدن چراغ اینترنت مودم + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی کامپیوتر و گوشی را در همراه رایانه دنبال کنید .

پیشنهاد می کنیم در انتهای این صفحه از آموزش های مشکل قرمز شدن چراغ مودم  و همچنین مشکل چشمک زدن چراغ مودم به همراه 

دلایل مشکل وصل نشدن به اینترنت را نیز مطالعه کنید .

 

هنگامی که مودم روشن است چراغ آن سبز می شود گاهی عواملی از قبیل قطعی کابل و سیم تلفن ،خوردگی سرپیچ های پریز و دیگر عوامل باعث خاموشی مودم یا قرمز شدن چراغ آن می شوند.حال ما سعی داریم در این مطلب درمورد علت های روشن نشدن چراغ مودم و رفع این مشکل بحث کنیم.

 


علت های روشن نشدن چراغ مودم

1.کابل


کابل یکی از دلایلی  است که می تواند باعث روشن نشدن چراغ مودم شود برای اینکه مطمئن شوید کابل مشکلی ندارد آن را جدا کنید و مجددا به مودم وصل کنید در صورتی که کابل خراب بود آن را تعویض کنید و ببینید با اینکار مشکل رفع میشود یا نه؟

 

2.خوردگی سرپیچ های پریز


خوردگی سرپیچ های پریز دلایل دیگری است که موجب می شود چراغ مودم روشن نشود این مشکل بیشتر در مناطق ساحلی  و شمال کشور اتفاق می افتد هنگامی که شما از یک سوکت قدیمی استفاده می کنید احتمال این وجود دارد که دچار خوردگی شود  و همین دلیل باعث می شود چراغ مودم شما دیگر روشن نشود بهتر است شما از سوکت های مثل RJ45  استفاده کنید تا دچار همچین مشکلی نشوید.

 

3.خرابی سیم کشی داخل ساختمان


خرابی سیم کشی داخل ساختمان علت دیگری است که منجر به روشن نشدن چراغ مودم می شود سیم های داخل ساختمان معمولا بر اثر رطوبت زیاد  خراب میشوند شما میتوانید از بست های ضد رطوبت استفاده کنید یا از یک متخصص کمک بگیرید تا معیوب بودن سیم های ساختمان را چک کند.

 

4.پارگی کابل خارج از ساختمان


پارگی کابل خارج از ساختمان از دیگر دلایلی است که باعث روشن نشدن چراغ مودم می شود این پارگی یا خرابی کابل بیشتر به علت زلزله ،سیل و.... اتفاق می افتد با خرابی کابل دیگر ارتباط قطع می شود در این صورت شما باید با مخابرات تماس بگیرید و از آنها درخواست کنید تا کابل ها را بررسی کنند.

 

اگر شما کاربران عزیز نتوانستید پی ببرید که علت اصلی روشن نشدن مودم اینترنت چیست نگران نباشید دو راه ساده وجود دارد که از طریق آنها میتوانید مشکل روشن نشدن مودم اینترنت خود را برطرف کنید.

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 567
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 865
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1392
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1809