مشکل عدم اتصال به اینترنت

مشکل عدم اتصال به اینترنت

گاهی اوقات پیش می آید که هیچ ارتباط اینترنتی نداریم و نمیتوانیم هیچ سایتی را باز کنیم به دلایل زیادی این اتفاق رخ می دهد اما خوشبختانه برای حل این مشکل روش های زیادی وجود دارد ما در این مطلب به برخی از آنها اشاره می کنیم .

روش های حل مشکل عدم اتصال به اینترنت

1.مودم را غیر فعال و مجددا فعال کنید

برای غیر فعال کردن مودم ابتدا باید روی آیکون کامپیوتر کلیک کنید و سپس گزینه ی Manage را انتخاب کنید

در قسمت مدیریت کامپیوترگزینه ی Device manager را انتخاب کنید

سپس گزینه Network adaptersرا با کمک فلش گسترش دهید.

روی دیوایس مربوطه کلیک کنید و گزینه ی Disable را انتخاب کنید تا مودم غیر فعال شود  بعد از آن روی گزینه ی Enable کلیک کنید تا مودم مجددا فعال شود.

2.ابزار عیب یابی سیستم

هر کامپیوتر قطعا دارای یک سری ابزارها است که با استفاده از این ابزارها میتوانید عیب بسیاری نقاط سیستم را پیدا کنید برای اینکار به قسمت کنترل پنل کامپیوتر خود بروید و روی گزینه ی Network and Sharing Center کلیک کنید.

حال در قسمت پایین صفحه گزینه ی Troubleshoot problems را انتخاب کنید با اینکار مراحل عیب یابی شروع می شود منتظر بمانید تا ابزار مشکل را پیدا کند در صورتی که به مورد خاصی ببیند به شما هشدار می دهد البته روش حل مشکل را هم به شما ارائه می دهد .

3.غیرفعال کردن آنتی ویروس وفایروال

گاهی اوقات دلیل عدم اتصال اینترنت به علت آنتی ویروس و فایروال شماست چون برخی آنتی ویروس ها با ویندوز سازگاری ندارند پس آنتی ویروس را غیر فعال کنید ببینید با این کار مشکل رفع می شود یا نه اگر نشد دوباره انتی ویروس را فعال کنید.

4. درایور را حذف و دوباره نصب کنید

اگر با موارد فوق مشکل برطرف نشد درایور کارت شبکه را حذف و مجددا نصب کنید با این کار به احتمال زیاد مشکل عدم اتصال به اینترنت رفع خواهد شد.

بهترین راه برای رسیدن به پاسخ تمام سوالات و مشکلات کامپیوتری تماس با کارشناسان همراه رایانه و دانلود اپلیکیشن همراه رایانه است پس اگر میخواهید  مشکلات خود را در مدت زمان کوتاهی حل کنید همین حالا با کارشناسان ما در همراه رایانه تماس بگیرید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  .

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 529
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 842
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1366
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1763