مشکل چاپ نشدن حاشیه پایین فایل ورد

مشکل چاپ نشدن حاشیه پایین فایل ورد

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای برخی از کاربران ورد رخ می دهد چاپ نشدن حاشیه پایین فایل ورد است با راحلی که ارائه می دهیم ممکن است مشکل شما رفع شود پس با ما همراه باشید

پس از چاپ در هر برنامه ای ابتدا باید پیش نمایش چاپ را ببینید یعنی در اولین برنامه ای که معمولا فایل است از قسمت پرینت روی گزینه ی Print Preview کلیک کنیدتا با پیش نمایش چاپ روبه رو شوید.

برای حل مشکل چاپ نشدن حاشیه پایین فایل ورد مراحل زیر را انجام دهید.

  • فایل ورد را اجرا کنید.
  • روی گزینه ی Option کلیک کنید.
  • در بخش Word Option به قسمت Advanced وارد شوید.
  • به بخش پرینت مراجعه کنید و تیک گزینه Scale content for A4 را بردارید.

با انجام مراحل بالا میتوانید مشکل چاپ نشدن حاشیه پایین فایل ورد File Word را حل کنید.برای رسیدن به اطلاعات بیشتر در مورد چاپ نشدن حاشیه پایین ورد با کارشناسان همراه رایانه تماس حاصل نمائید.

کارشناسان همراه رایانه به صورت 24 ساعته آماده ی پاسخگویی مشکلات شما دوستان عزیز می باشند اگر در حین استفاده از برنامه ورد با مشکلات مختلفی مواجه شدید حتما با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید.

برای اینکه بتوانید با کارشناسان همراه رایانه ارتباط برقرار کنید باید با 9099070345  تماس بگیرید تماس هم حتما باید از طریق تلفن ثابت باشد.

حال اگر بنا به دلایلی نتوانستید با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید بهترین راهکار این است که اپلیکیشن همراه رایانه را دانلود و نصب کنید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه به بازار گوشی خود مراجعه کنید با دانلود اپلیکیشن همراه رایانه میتوانید از هزاران مطلب آموزشی استفاده کنید حتی از طریق آنها مشکلات خود را حل کنید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 567
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 865
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1392
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1809