مشکل اجرا نشدن بازی در ویندوز 7

مشکل اجرا نشدن بازی در ویندوز 7 و 10 و دلایل و حل مشکلات بازی کامپیوتر + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی کامپیوتر و گوشی را در همراه رایانه تجربه کنید

گاهی اوقات ما یک بازی جدید روی ویندوز 7 خود نصب می کنیم اما بازی اجرا نمی شود اجرا نشدن بازی دلایل زیادی میتواند داشته باشد اما این مشکلات به راحتی قابل حل هستند در این پست به برخی از دلایل اجرا نشدن بازی در ویندوز 7 و راه حل آنها می پردازیم.

پیشنهاد می کنیم در انتهای این آموزش از صفحات مشکل اجرا نشدن بازی در ویندوز 10 و همچنین 14 راه افزایش سرعت ویندوز کامپیوتر را نیز بازدید کنید .

دانلود بازی را از لینک مربوطه دانلود کنید .

 

به روز نبودن کارت گرافیک


یکی از دلایل اجرا نشدن بازی در ویندوز 7 به روز نبودن کارت گرافیک می باشد بسیاری از کارت گرافیک هایی که در بازار وجود دارند تولید AMD یاVidia   هستند شما میتوانید از طریق دیسک درایورکارت گرافیک را بروز رسانی کنید در غیر این صورت باید به وب سایت سازنده کارت گرافیک مراجعه کنید و نسخه جدید درایور کارت گرافیک را دانلود و سپس نصب کنید با این کار مشکل اجرا نشدن بازی در ویندوز 7 رفع می شود اگر حل نشد راه حل بعدی را امتحان کنید.

 

آنتی ویروس


گاهی اوقات دلیل اجرا نشدن بازی به خاطر نصب آنتی ویروس می باشد پس زمانی که می خواهید بازی را اجرا کنید آنتی ویروس ویندوز 7 خود را غیر فعال کنید.به احتمال زیاد با این روش مشکل اجرا نشدن بازی یا نصب آن حل می شود .

 

مشکلات سخت افزاری


اجرا کردن بازی بستگی به سخت افزاری دارد که شما از آن استفاده می کنند اگر سخت افزار شما قدرت کافی نداشته باشد شما نمی توانید بازی های جدید را روی ویندوز 7 خود نصب کنید پس اگر علاقه زیادی به نصب کردن بازی های جدید دارید یک سخت افزار که به اندازه کافی قوی است را تهیه کنید تا دیگر با مشکل نصب یا اجرا کردن بازی مواجه نشوید.

 

میزان رم


ممکن است علت نصب نشدن بازی کافی نبودن فضای رم باشد در این صورت باید مطمعن شوید فضای رم شما پر است یا خیر در صورتی که فضای کافی نداشتید قسمتی از حافظه ی رم را خالی کنید تا بتوانید بازی را نصب کنید.

با انجام روش های بالا ممکن است مشکل اجرا نشدن بازی در ویندوز7 رفع شود در صورت اجرا نشدن بازی با کارشناسان معتبر همراه رایانه تماس بگیرید تا مشکل شما را بررسی و سپس حل کنند.

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 763
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 1023
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1501
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1902