علت کاهش سرعت اینترنت کم شدن و کندی سرعت اینترنت

علت کاهش سرعت اینترنت کم شدن و کندی سرعت اینترنت

قطعا هر کاربر همیشه از سرعت بالای اینترنت بهره نمی برد گاهی در هنگام استفاده از اینترنت با مشکل کندی آن مواجه می شود برخی کاربران دلیل کند شدن سرعت اینترنت  را نمی دانند و این موضوع آنها را بسیار آزار می دهد این مشکل به دلایل مختلفی رخ می دهد راه هایی وجود دارد که براساس آنها میشود این مشکل را برطرف کرد. ما در این مطلب به چندین عوامل و راه حل کندی سرعت اینترنت اشاره می کنیم .

علت کند شدن سرعت اینترنت

1.نصب نرم افزارهای غیر ضروری

یکی از علت های اصلی کند شدن اینترنت نصب نرم افزارهای غیر ضروری است ما به شما پیشنهاد می کنیم در هنگام استفاده از اینترنت نرم افزارهای غیر ضروری را غیرفعال کنید و یا آنها را حذف کنید.

 

2.ویروسی بودن سیستم

یکی از علت های دیگری که باعث کند شدن سرعت اینترنت می شود آلوده بودن سیستم است شما برای رفع این مشکل حتما یک آنتی ویروس روی سیستم خود نصب کنید .

 

3.آپدیت اتوماتیک ویندوز

بروز رسانی خودکار ویندوزیکی  دیگر از علت های کند شدن سیستم است بهتر از بروز رسانی ویندوز را از حالت خودکار خارج کنید.تا سرعت اینترنت شما افزایش یابد.

4.ایمیل های قدیمی را حذف کنید.

ایمیل های قدیمی از سرعت اینترنت شما می کاهد  بنابراین ایمیل های خود را چک کنید و آنهایی را که دیگر لازم ندارید حذف کنید در این صورت سرعت اینترنت شما زیاد می شود.

5.حذف برنامه ها

اکثر کاربران روزانه انواع برنامه ها را دانلود می کنند نصب این برنامه ها باعث کندی اینترنت شما می شود برای حذف آنها از برنامه حذف کردن استفاده کنید برای اینکار به منوی استارت بروید و کنترل پنل را انتخاب کنید و سپس به دنبال افزودن/حذف برنامه ها بگردید حال برنامه ای را که قصد دارید پاک کنید را تیک بزنید و سپس روی اضافه کردن حذف کلیک کنید تا برنامه مورد نظر پاک شود.

 

اگر مراحل فوق را بررسی کردید و باز مشکل کندی اینترنت وجود داشت با کارشناسان  ما در همراه رایانه تماس بگیرید تا این مشکل را برای شما برطرف کنند برای ارتباط با کارشناسان همراه رایانه کافیست 9099070345 را شمارگیری فرمائید.

البته میتوانید اپلیکیشن پرکاربرد  و بسیار جذاب همراه رایانه را  از بازار دانلود و نصب کنید و از طریق مطالب آموزنده ی آن مشکلات اینترنت خود را برطرف کنید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  .

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 374
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 632
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1207
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1623