متن سه بعدی در فتوشاپ

در ادامه نوشته های قبلی در این پست می خواهیم به شما طریقه نوشتن متن سه بعدی را آموزش دهیم. اگر با مراحل نوشتن متن آشنایی ندارید مطلب ویرایش متن در فتوشاپ را مطالعه کنید. برای نوشتن متن سه بعدی در فتوشاپ ابتدا متن خود را به صورت زیر در فتوشاپ ایجاد می کنیم.

متن سه بعدی در فتوشاپ

در مثال فوق عبارت Hamrapc با حروف بزرگ و فونت Impact نوشته شده است. اگر نیاز دارید که اندازه نوشته را تغییر دهید می توانید ابزار T را انتخاب کرده و روی متن کلیک کنید یا کلیدهای ترکیبی ctrl+T را انتخاب کنید تا ابزارهای Transform در اطراف نوشته ها نمایش داده شود. متن سه بعدی در فتوشاپ

با نگه داشتن کلید Shift طول و اندازه تصویر به یک اندازه تغییر خواهد کرد. از این دستور برای تغییر اندازه سایر موارد از جمله تصاویر و نوشته ها نیز استفاده می شود.

طریقه تبدیل Text به shape

در ادامه برای اینکه به متن نوشته شده پرسپکتیو یا نما اضافه کنیم می بایست نوشته خود را از حالت Text خارج کرده و به حالت شکل در بیاوریم. زیرا ابزار پرسپکتیو بر روی Text اعمال نمی شود. بنابراین لایه متن را انتخاب کرده و از منوی Layer  گزینه Convert و بعد Convert to shape را انتخاب می کنیم.

متن سه بعدی در فتوشاپ

سپس برای اینکه به متن خود نما یا پرسپکتیو اعمال کنیم از منوی Edit گزینه Transform و بعد Perspective را انتخاب می کنیم تا نوشته به شکل زیر تنظیم شود.

متن سه بعدی در فتوشاپ

بعد از اینکه نمای پرسپکتیو به متن اعمال شود می بایست از لایه ایجاد شده کپی تهیه کنید و هر بار کپی ایجاد شده را به سمت چپ حرکت دهید.

متن سه بعدی در فتوشاپ

شما به هر تعداد که بخواهید می توانید از لایه کپی بگیرید. بعد از کپی می بایست لایه جدید را به سمت چپ حرکت دهید. در تعداد لایه ها محدودیتی وجود ندارد.با اینکار به نوشته خود عمق می دهید. در ادامه سعی کنید لایه اصلی را در بالاترین لایه قرار دهید. برای اینکار روی لایه بعد از Background کلیک می کنیم و لایه را به سمت بالا درگ می کنیم.

متن سه بعدی در فتوشاپ

سپس لایه بعد از آن تا آخرین لایه را با نگه داشتن کلید shift انتخاب می کنیم و در نهایت کلیدهای Ctrl,E را به جهت ادغام لایه ها می فشاریم. نتیجه کار را در تصویر زیر در پالت Layer مشاهده کنید.

متن سه بعدی در فتوشاپ

در ادامه روی لایه انتخابی دابل کلیک کرده تا پنجره Layer Style باز شود. در این پنجره می بایست گزینه Gradient Option را انتخاب کنید.بعد از انتخاب نوع گرادیانت دقت کنید گرادیانت به صورت Liner و با زاویه 90 درجه تنظیم شده باشد.

متن سه بعدی در فتوشاپ

 در ادامه متن یا نوشته شما می بایست به صورت زیر در بیاید.

متن سه بعدی در فتوشاپ

ما در این نمونه رنگ عبارت Hamrahpc را تغییر داده ایم. بنابراین اگر از لحاظ رنگ خیلی با نمونه فوق شباهت نداشت نگران نباشید.

جهت ایجاد سایر متنهای گرافیکی می توانید به صورت شبانه روزی و 24 ساعته با کارشناسان ما تماس گرفته و از راهنماییهای آنها در جهت ایجاد متون سه بعدی و سایر متون راهنمایی بگیرید.

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 695
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 990
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1475
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1892