مشکل پیدا نکردن وای فای در ویندوز 7

مشکل پیدا نکردن وای فای در ویندوز 7

اکثر کاربران از شبکه های وای فای برای اتصال به اینترنت استفاده می کنند  اما ممکن است به دلایلی با مشکل پیدا نکردن وای فای در ویندوز 7 مواجه شوند نگران نباشید با چند راه کار ساده میتوانید مشکل پیدا نکردن وای فای ویندوز 7 را برطرف کنید .

راه حل مشکل پیدا نکردن وای فای در ویندوز 7

1.اطمینان حاصل کنید که مودم روشن است.

اگر نمی توانید به اینترنت متصل شوید ابتدا چراغ های مودم وای فای خود را چک کنید اگر هیچ کدام از چراغ ها روشن نمی شوند به احتمال زیاد مودم شما به برق متصل نیست کاری که باید انجام دهید این است یک بار دو شاخه مودم را از پریز جدا  و مجددا متصل کنید سپس دکمه وای فای را روشن کنید اگر با این کار چراغ مودم روشن نشد آدابتور ،کابل و... را بررسی کنید ممکن است  کابل قطع شده یا آدابتور شما سوخته باشد .

2.اتصالات را چک کنید.

اتصالات را بررسی کنید مطمعن شوید که کابل ها پوسیده یا شل نشده باشند اتصالات را محکم و درست متصل کنید تا ارتباط برقرار شود.

3.وای فای خود را ریست کنید.

مودم وای فای خود را ریست کنید برای ریست کردن به قسمت پشت مودم نگاه کنید و روی دکمه بزنید بهتر است چند ثانیه دکمه را نگه دارید تا چراغ مودم شروع به چشمک زدن کند زمانی که ریست انجام شد وای فای خود را دوباره نصب و کانفیگور کنید.

4.قدیمی بودن مودم وای فای

ممکن است مودم وای فای شما قدیمی باشد بهتر است از مودم های قدرتمند و جدید استفاده کنید هر چقدر مودم وای فای جدیدتر باشد سرویس قوی تری می گیرید.

5.اضافه کردن آنتن های مودم

قدرت سینگال را چک کنید اگر سینگال وای فای شما ضعیف است تعداد آنتن های مودم را افزایش دهید یا مودم را در مکانی که ارتفاع بالاتری دارد قرار دهید در این صورت میتوانید از سینگال قوی تری استفاده کنید.

6.سیستم خود را چک کنید.

برای ویروس یابی سیستم از آنتی ویروس استفاده کنید آنتی ویروس از سیستم شما محافظت می کند با رفع آلودگی ها سرعت اینترنت شما دوبرابر می شود.

7.تماس با ISP

اگر تمام مراحل بالا را انجام دادید ولی مشکل رفع نشد با سرویس ارائه دهنده ی خدمات اینترنتی تماس بگیرید تا مشکل مودم وای فای شما را رفع کنند .

اگر دنبال بهترین سایت برای رفع مشکلات خود هستیدما به شما سایت همراه رایانه را معرفی می کنیم .کارشناسان همراه رایانه قادر هستند هر سوال یا مشکل کامپیوتری را برطرف کنند .

 

 

برای تماس با کارشناسان از خط ثابت استفاده کنید و شماره 9099070345 را بگیرید و مشکلات خود را مطرح کنید کارشناسان به صورت 24 ساعته آماده ی پاسخگویی به مشکلات شما می باشند.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  .

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 567
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 865
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1392
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1809