علت وصل نشدن و اتصال لپ تاپ به وایرلس و وای فای مودم

عدم اتصال و علت وصل نشدن لپ تاپ به وایرلس و وای فای مودم را اینجا بخوانید و مشکلات خود را تلفنی با شماره 9099070345 همراه رایانه شبانه روزی بپرسید !!! برای بسیاری از کاربران پیش آمده است که وای فای مودم آنها توسط لپ تاپ شناسایی نمی شود یا در ابتدا شناسایی می شود و پس از مدتی به دلیل عدم شناسایی Wifi ، ارتباط اینترنت قطع می شود.


پیشنهاد میکنیم که عدم پیدا کردن وای فای مودم توسط لپ تاپ و نیز شیر و اشتراک گذاری اینترنت لپ تاپ را نیز مطالعه کنید .

همانطور که میدانید ارتباط هر سخت افزاری با کامپیوتر و لپ تاپ از طریق نصب راه انداز یا همان درایور مربوطه امکان پذیر است پس اگر وای فای مودم  شما توسط لپ تاپ شناسایی نمی شود به این  دلیل است که درایور مربوطه روی سیستم شما نصب نیست و یا آسیب دیده است .

برای اطمینان از عدم شناسایی وای فای مودم  ابتدا به قسمت Device manager  رفته و سپس  روی گزینه  Network adapter  کلیک کنید .

 

 

 اگرکنار  درایور کارت شبکه وای فای مودم علامت ضربدر قرمز رنگ مشاهده کردید به این معنا است که درایور کارت شبکه مودم روی سیستم لپ تاپ شما نصب نیست .

 پس می بایست ابتدا درایور مورد نظر را یا از طریق سی دی All driver  نصب کنید و یا با توجه به نوع و مشخصات مودم وایرلس خود درایور کارت شبکه را دانلود و نصب کنید.

اگر بازهم در شناسایی Wfi مودم با لپ تاپ دچار مشکل بودید مودم خود را یکبار ری استارت کنید و درایور کارت شبکه را  از قسمت Device manager به طور کامل پاک کنید و مجدد نصب کنید.

چنانچه در رابطه با مطلب فوق دچار مشکل شدید می توانید با کارشناسان ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی تماس بگیرید.

 


لینک های جذاب 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 374
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 632
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1207
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1623