عدم اتصال کامپیوتر به وایرلس و وای فای مودم

عدم اتصال و وصل نشدن لپ تاپ و کامپیوتر به وایرلس و وای فای مودم + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی مشکلات کامپیوتری را در همراه رایانه دنبال کنید .

در حالت کلی مفهوم Wireless و WiFi مانند هم هستند و اتصال اینترنت به دستگاه را بدون نیاز به سیم فراهم می کند اما در واقعیت کمی باهم تفاوت دارند

پیشنهاد می کنیم در انتهای این آموزش از مقالات عدم اتصال لپ تاپ به Wifi و همچنین مشکل پیدا نکردن وای فای توسط ویندوز 7 را به همراه عدم اتصال به اینترنت در ویندوز 10 را نیز مطالعه کنید

وای فای Wi-Fi

وای فای تقریبا همانند Bluetooth عمل می کند که در هر مکانی اتصال اینترنت به لپ تاپ و یا گوشی و تبلت را به راحتی فراهم می کند اما برای ایجاد ارتباط  نیاز به نصب سخت افزار در آن محل می باشد و شما حتما باید در محدوده روتری که به واسطه آن به اینترنت متصل هستید حضور داشته باشد. در واقع ارتباط بین دستگاه و روتر Router ( اینترنت را بین دستگاه های مختلف به اشتراک می گذارد) ایجاد می شود ، روترها خود به یک مودم وصل هستند که اتصال به اینترنت را برای دستگاه های متصل به روتر فراهم می کند.

وایرلس Wireless

در ارتباط وایرلس از امواج رادیویی و مادون قرمز برای برقراری اینترنت استفاد می شود و برای شما امکان استفاده از اینترنت را در همه جا فراهم می کند و دارای برد بیشتری است طوری که می توانید برای انتقال داده ها از روی دریا ها و کوهها و.. از آن استفاده کنید 

بسیاری از افرادی که از شبکه های بی سیم WIFI استفاده می کنند در اتصال اینترنت به گوشی و لپ تاپ خود مشکلی ندارند اما کامپیوترهای رومیزی  ، دسکتاپ پی سیDesktop pc  به دلیل مجهز نبودن به وای فای داخلی نمی توانند از شبکه های وایرلس در حالت عادی استفاده کنند و بسیار با این موضوع دچار مشکل می شوند .در این پست نحوه اتصال کامپیوتر به وایرلس و وای فای مودم را به شما آموزش می دهیم .

برای استفاده از وای فای برای کامپیوتر چند روش وجود دارد که بهترین و راحت ترین راه استفاده از مودم دانگل وای فای می باشد .

برای استفاده از این روش کافی است که یک مودم دانگل وای فای خریداری کرده و همانند اتصال USB به یکی از پورت های کیس وصل نموده و درایور مربوط به دانگل WI-FI یو اس بی آن را نصب کنید و در دفعات بعد فقط کافی است که آنرا وصل کنید و هر زمانی که نیازی به اینترنت نداشتید آن را جدا کنید.

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 764
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 1023
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1502
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1903