نمایش فیلم و ویدئو بصورت اینترنتی

نمایش فیلم و ویدئو بصورت اینترنتی

شاید برای هرکاربری اتفاق افتاده باشد که بخواهند بصورت آنلاین فیلم و یا ویدیویی را تماشا کنند که  با مشکل نمایش فیلم و ویدیو برخورد می کنند در این مطلب همراه رایانه قصد دارد که مشکل نمایش فیلم و ویدیو را در اینتر نت برای شما دوستان عزیز حل کند پس تا انتهای مطلب با ما باشید.

عدم نمایش فیلم و ویدیو می تواند دلایل نرم افزاری داشته باشد که در زیر مهم ترین دلایل را برای شما شرح می دهیم:

  • سرعت اینترنت

در ابتدا از سرعت اینترنت سیستم خود اطمینان حاصل کنید، زیرا کندی سرعت اینترنت یکی از مهم ترین دلایل است که برای نمایش فیلم و ویدیو در مرورگرها مشکل ایجاد می کند .

  • نصب نرم افزار فلش پلیر(flash player)

بروی هر ویندوز باید نرم افزار فلش پلیر( flash player) نصب باشد زیرا نصب نبودن فلش پلیر( flash player) در نمایش فیلم و ویدیو به صورت اینترنتی مشکل ایجاد می کند.

برای نصب نرم افزارفلش پلیر می توانید به سایت دانلودکار مراجعه کنید و این نرم افزار قدرتمند برای نمایش فیلم و ویدیو بصورت اینترنتی در سیستم خود نصب کرده و مشکل عدم نمایش فیلم و یدیو بصورت اینترنتی در سیستم شما حل شود.

  • پاک کردن تاریخچه ی مرورگر

  • گاهی اوقات  بدلیل ویروسی بودن ویندوز حافظه ی پنهان (cashe) مرورگر هم ویروسی می شود و بعضی از سایت ها را باز نمی کند در اینجاست که برای نمایش فیلم و ویدیو بصورت اینترنتی دچار مشکل می شوید ، برای پاک کردن حافظه ی پنهان هرمرورگر به قسمت History آن مرورگر مراجعه کنید و گزینه ی Clear history را انتخاب کنید.

  • حذف و نصب مرورگر

در صورتی کهبا استفاده از  روش های بالا مشکل فیلم و ویدیو بصورت اینترنتی در سیستم شما حل نشد می توانید با استفاده از نرم افزار قدرتمند یور آنیستالر(Your unistaller)  مرورگر سیستم خود را حذف کنید (برای دریافت نرم افزار یورآنیستالر (Your unistaller)  می توانید به سایت دانلودکار مراجعه کنید.)

  • ساخت حساب کاربری (User accunt) جدید در ویندوز

با ساخت حساب کاربری جدید در ویندوز رجیستری بصورت کامل ریست می شود و مشکل نمایش فیلم و ویدیو بصورت اینترنتی حل می شود .

برای ساخت اکانت جدید می توانید مراحل زیر را انجام دهید:

کنترل پنل (Control panel )  را باز کنید روی آیکن User Accunt  کلیک کنید گزینه ی manage user accunt را انتخاب کنید و حساب کاربری جدید برای سیستم خود ایجاد کنید.

در صورتی که با مطالعه ی مطلب بالا مشکل نمایش فیلم و ویدیو بصورت اینترنتی در سیستم شما حل نشد می توانید با مرکز همراه رایانه تماس گرفته و با کارشناسان این مرکز بصورت تلفنی ارتباط برقرار کنید.

همراه رایانه مرکز پاسخگویی تلفنی مشکلات کامپیوتر و موبایل است که بصورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به مشکلات کامپیوتری و موبایل  شما دوستان گرامی می باشد .

برای ارتباط با مرکز همراه رایانه می توانید از طریق تلفن ثابت 9099070345 را شماره گیری کنید .

در صورتی که به تلفن ثابت دسترسی ندارید می توانید باخرید شارژ با تلفن همراه با این مرکز تماس بگیرید .

برای خرید شارز می توانید اپلیکیشن همراه رایانه را از بازار دانلود و روی گوشی خود نصب کنید.

و یا اینکه می توانید وارد سایت همراه رایانه شده و با انتخاب خرید شارز در سامانه شارژی همراه رایانه ثبت نام کرده و 50درصد تخفیف مکالمه دریافت کرده و با کارشناسان همراه رایانه ارتباط برقرار کنید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  .

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

 

 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 374
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 632
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1207
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1623