راههای افزایش سرعت شارژ باتری

راههای افزایش سرعت شارژ باتری

برخی کاربران با مشکل زود خالی شدن باتری موبایل مواجه می شوند و این باعث می شود آنها مرتب گوشی خود را شارژ کنند اما بجای شارژ کردن مداوم باید به فکر این بود که چه عواملی باعث می شوند شارژ باتری سریع خالی شود ما در این پست چند روش را معرفی می کنیم تا با استفاده از آنها بتوانید شارژ باتری خود را افزایش دهید.

راههای افزایش سرعت شارژ باتری

1.بستن برنامه های پس زمینه

هر زمان که از برنامه ها و اپلیکیشن ها استفاده می کنید آنها در حال اجرا هستند هر وقت که دیگر به آنها احتیاج نداشتید گزینه ی خروج را بزنید تا برنامه ها بسته شوند اگر برنامه ها بعد از استفاده در حال اجرا باشند شارژ باتری شما را تا حدود زیادی کاهش می دهند .

2.خاموش کردن اتصالات غیر ضروری

سعی کنید در زمان های ضروری وای فای و بلوتوث یا دیگر اتصالات خود را روشن کنید در مواقعی که نیازی نیست آنها را خاموش کنید بهتر است همیشه این اتصالات را چک کنید چون ممکن است فراموش کنید که آنها را خاموش کنید روشن بودن مداوم این اتصالات سرعت شارژ باتری شما را افزایش می دهند.

3.قرار دادن نور موبایل در حالت اتوماتیک

برای جلوگیری از کاهش سرعت باتری نور موبایل خود را در حالت اتوماتیک قرار بدهید بالا بودن نور گوشی میتواند مقدار زیادی از شارژ باتری شما را مصرف کند پس نور گوشی خود را به صورت خودکار تنظیم کنید تا سرعت شارژ باتری شما کاهش پیدا کند.

4.آپدیت برنامه ها

شاید از این موضوع تعجب کنید اما آپدیت برنامه ها میتواند سرعت شارژ باتری موبایل شما را کاهش دهند توصیه می کنیم از طریق سایت های معتبر برنامه های خود را اپدیت کنید.

5.خاموش کردن موبایل

بعضی اوقات شما کار خاصی با گوشی خود انجام نمی دهید سعی کنید در این گونه مواقع موبایل خود را خاموش کنید تا شارژ باتری بیخودی مصرف نشود.

6.در حین شارژ از موبایل خود استفاده نکنید.

گاهی اوقات کاربران موبایل خود را به شارژ متصل می کنند و مدام از گوشی استفاده می کنند و همین دلیل باعث می شود گوشی آنها دیر شارژ شود بهتر است صبر کنید تا گوشی تان کاملا شارژ شود بعد از آن استفاده کنید.

همراه رایانه یک مرکز پاسخگویی تلفنی سوالات و مشکلات رایانه و موبایل می باشد پس هر زمان که مشکل یا سوال خاصی برخورد کردید با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید .9099070345

تماس از خط ثابت 9099070345

اپلیکیشن همراه رایانه را دانلود و نصب کنید برای دانلود به بازار گوشی خود بروید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  .

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 764
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 1023
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1502
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1902