مشکل حرف ی و حروف فارسی در ویندوز 7

مشکل حرف ی و حروف فارسی در ویندوز 7

یکی از رایج ترین مشکلاتی که کاربران ویندوز 7 با آن برخورد می کنند مشکل حرف ی و حروف فارسی است این مشکل در زمان تایپ کردن کاربران را بسیار آزار می دهد با این مشکل دیگر حروف ی به حروف های دیگر نمیچسبد مانند کلمه ی (م ی شنونم) این نوع تایپ کردن متن کاربران را بهم می ریزد برای مرتب کردن کلمات و چسبیدن حرف ی به حروف های دیگر یک راه حل بسیار ساده و مفید وجود دارد که با استفاده از آن می توانید مشکل حرف ی در ویندوز7 را برطرف کنید.

حل مشکل حرف ی در ویندوز 7

ابتدا دلیل این مشکل را بررسی می کنیم زمانی که حرف ی به حروف های دیگر نمچسبد مشکل میتواند از فونت شما باشد که با تعویض فونت می توانید این مشکل را براحتی رفع کنید .

اما ممکن است شما مجبور باشید با همون فونت متن خود را تایپ کنید که در این صورت میتوانید از دکمه های دیگر به جای کلید D استفاده کنید ما به شما توصیه می کنیم برای رفع مشکل حرف ی در ویندوز 7 روی دکمه های Shift ,X کلید کنید زمانی که این دو دکمه را همزمان با هم فشار دهید می بینید که حرف یه مانند می توانیم به بقیه ی حروف های دیگر چسبیده است.

اما احتمالا این قضیه در ویندوز XP متفاوت است برای رفع مشکل حرف ی در ویندوز XP فونت های مخصوص ویندوز XP را در خود سیستم نصب کنید با این کار مشکل حل می شود.

اگر با این راه حل مشکلتان برطرف نشد نگران نباشید کارشناسان توانایی حل کردن این مشکل را دارند کافیست با آنها تماس بگیرید.

 

 

در هنگام تماس گرفتن 9099070345 را شماره گیری فرمائید سعی کنید در زمان تماس تمام جزئیات را ارائه بدهید تا کارشناسان از مشکل شما اطلاع پیدا کنند و اقدام به رفع آن کنند.

توجه:

تماس از طریق تلفن ثابت امکان پذیر می باشد.

در صورت عدم موفقیت در تماس اپلیکیشن همراه رایانه را دانلود کنید تا از مطالب آموزشی همراه رایانه بهره مند شوید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  .

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

 

جدیدترین مطالب

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 53
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 761
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 550
دیلیت اکانت wispi

دیلیت اکانت wispi

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 420