مشکل بوت شدن ویندوز 7

مشکل بوت شدن ویندوز 7

احتمالا برخی از کاربران با مشکل بوت شدن ویندوز7 روبه رو می شوند این مشکل میتواند دلایل مختلفی داشته باشد که همگی با چند راهکار قابل برطرف شدن هستند برای رفع این مشکل اولین گزینه ی که به ذهن کاربران می رسد تعویض ویندوز است اما کمی صبر کنید چون راه حل های کاربردی تری وجود دارد ما در این پست به چند تا از آنها اشاره خواهیم کرد.

1.استفاده از دیسک ریکاوری

شما کاربران عزیز بایید با استفاده از دیسک ریکاوری File پایین را پاک کنید .

C:\Windows\System32\FNTCACHE.DAT

برای اینکار کافیست دیسک ویندوز 7 را قرار دهید. در دیسک ویندوز 7 وارد قسمت Restore Options شوید و بعد از آن گزینه ی Repair Tools  را انتخاب کنید و سپس روی گزینه ی Command Prompt کلیک کنید و در نهایت دستور زیر را اجرا کنید.

Del%windir%\system32\fntcache.dat

پس از پاک کردن فایل بالا میتوانید براحتی وارد ویندوز 7 شوید و مراحل بوت را انجام دهید.

2.استفاده از ویژگی سیستم ریستوریSystem Restore

شما دوستان عزیز میتوانید با استفاده سیستم ریستوری System Restore  ویندوز خود را بوت کنید برای اینکار ابتدا سیستم خود را ریستارت Restart کنید و سپس به قسمت Windows advance Options بروید و روی گزینه ی سافت مود Safe Mode کلیک نمائید.تا ویندوز بالا بیاید بعد از آن وارد قسمت  سیستم ریستوری System Restore  در Accessory ویندوز آخرین تنظیمات  سیستم را بازگردانی نمائید .سپس سیستم خود را ریستارت کنید .

3.متوقف کردن ریستارت شدن ویندوز

هنگامی که سیستم با مشکل بالا نیامدن برخورد می کند ویندوزبه صورت اتوماتیک ریستارت می شود و این اتفاق به طور پی در پی تکرار می شود با اینکار دیگر کاربر فرصتی برای رفع کردن مشکل پیدا نمی کند پس ابتدا این امکان را متوقف کنید.

برای اینکار باید نخست وارد بخش Windows Advance Options شوید و سپس گزینه ی Automattice Restart On System Faiuler را متوقف کنید و اینترenter را بزنید.

4.نصب داخلی ویندوز

اگر با روش های فوق مشکل بوت شدن رفع نشد ویندوز خود را آپگرید کنید. برای اینکار ابتدا کلید اینتر را فشار دهید تا مراحل نصب شروع شود. در قسمتی از مراحل نصب ویندوز از شما درخواست می کند که یک نسخه جدید نصب کنید شما گزینه ی آپگرید را فعال کنید این روش در اکثر مواقع جواب می دهد.اما توجه داشته باشید که با انجام این روش تمام بروزرسانی های شما حذف می شوند باد مجددا آنها را دانلود کنید.

 

 

اگر از پس رفع کردن مشکلات کامپیوتری ،لپ تاپ خود بر نمی ایید و راه های زیادی را امتحان کردید نگران نباشید کارشناسان همراه رایانه در زمان بسیار کوتاهی مشکلات شما را حل می کنند.

تلفن تماس :9099070345

برای رفع مشکلات رایانه ،موبایل خود اپلیکیشن همراه رایانه را دانلود و نصب کنید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  .

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 762
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 1023
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1501
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1902