مشکل هنگ ویندوز 7

مشکل هنگ ویندوز 7

بسیاری از کاربران با مشکل هنگ کردن ویندوز7 رو به رو می شوند این کاربران تنها راهی که به ذهنشان می رسد این است که سیستم خود را ریستارت کنند یا ویندوز خود را دوباره راه اندازی کنند اما این ها تنها راه حل مشکل هنگ کردن سیستم نیست چرا که راهکارهای زیادتری وجود دارد که با استفاده از آنها می شود مشکل هنگ کردن ویندوز 7 را برطرف کرد .تا انتهای پست با ما همراه باشید.

1.فرصت دادن به سیستم در زمان هنگ کردن

هنگامی که احساس کردید رایانه شما هنگ کرده است اندکی منتظر بمانید و به رایانه 5 دقیقه فرصت بدهید تا روند پردازش را انجام دهد شاید علت هنگ کردن ویندوز شما ظاهری باشد و در واقع سرعت آن ضعیف شده یا در حال انجام یک پردازش بسیار دشوار است.

2.قفل شدن سیستم را چک کنید.

ابتدا کلید Caps Lock را روی کیبورد بزنید ببینید پاسخی دریافت می کنید سپس چراغ کلید را بررسی کنید ببینید روشن می شود یا نه اگر روشن می شود سراغ مراحل بعدی بروید و اگر نتیجه ای نگرفتید احتمالا سیستم شما قفل شده است که در این صورت باید سیستم را ریستارت یا راه اندازی کنید.

3.برنامه هایی که پاسخ نمی دهند را ببندید.

ممکن است برخی برنامه ها باعث هنگ کردن رایانه شما شوند که در این صورت برای بستن برنامه می توانید از کلیدهای Ctrl+Alt+Del را همزمان با هم فشار دهید تا وارد بخش Task Manager شوید بعد از وارد شدن به این قسمت برنامه ای که پاسخ نمی دهد را پیدا کرده سپس روی گزینه یEnd Task  کلیک نمائید با این کار رایانه شما باز می شود البته توجه داشته باشید بعد از انتخاب End Task  30 ثانیه زمان می برد تا برنامه بسته شود.

4.سیستم را دوباره راه اندازی کنید.

اگر با موارد فوق پاسخی دریافت نکردید سراغ مرحله بعدی یعنی راه اندازی سیستم بروید با این کار احتمالا مشکل هنگ کردن کامپیوتر رفع می شود برای راه اندازی سیستم را خاموش کنید و کمی صبر کنید و مجددا آن را روشن کنید در هنگام راه اندازی ممکن است با سوال آیا میخواهید سیستم در حالت عادی یا حالت سافت مود راه اندازی شود شما  حتما گزینه ی حالت عادی را انتخاب کنید .

 

 

همراه رایانه پاسخگویی تلفنی تمام مشکلات و سوالات شما دوستان عزیز در زمینه های موبایل ،لپ تاپ،رایانه و... می باشد.

کارشناسان اموزش دیده همراه رایانه به صورت شبانه روزی آماده ی پاسخگویی به سوالات شما می باشند اگر تمایل دارید با کارشناسان همراه رایانه ارتباط برقرار کنید 9099070345 را شماره گیری نمائید.

البته در سایت همراه رایانه تمام مطالب آموزشی مربوط به کامپیوتر و موبایل موجود است اگر به مشکل خاصی برخورد کردید این مطالب را مطالعه کنید از طریق این مطالب اموزشی میتوانید بسیاری از مشکلات خود را حل کنید.

همچنین شما دوستان گرامی میتوانید اپلیکیشن همراه رایانه را روی گوشی خود نصب کنید برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه با بازار مراجعه کنید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  .

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 880
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 1085
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1559
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1949