مشکل زاپیا در کامپیوتر

مشکل زاپیا Zapya در کامپیوتر و آموزش های مرتبط با زاپیا و شیریت + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی مشکلات کامپیوتر و گوشی را در همراه رایانه دنبال کنید


SHAREit و Zapya محبوب ترین برنامه انتقال و اشتراک فایل هستند. ما به راحتی می توانیم فیلم ها، آئین ها، عکس ها و فایل ها را با دوستانمان به اشتراک بگذاریم. این روشی سریع برای به اشتراک گذاشتن داده ها است، زیرا اگر انتقال داده ها از طریق بلوتوث انجام شود، وقت زیادی را باید برایشان صرف می کنیم. اما هنگامی که ما داده ها را با استفاده از وای فای انتقال دهیم، داده ها می توانند تا 10 برابر سریعتر منتقل شوند. بنابراین، به جای بلوتوث، این برنامه به اشتراک گذاری فایل بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

پیشنهاد می کنیم به صفحات دانلود زاپیا کامپیوتر و اندروید را در کنار آموزش زاپیا چیست را نیز مطالعه کنید .

Zapya-problem-on-computer.jpg

حال سوال اینجاست که این برنامه های به اشتراک گذاری فایل چگونه داده ها را انتقال می دهند؟

 

و جواب! این برنامه ها ازطریق اتصال گوشی های هوشمند و لپ تاپ-کامپیوتر وای فای هات اسپات و انتقال داده ها با سریعترین سرعت ممکن انجام می دهند. به عنوان مثال: اگر یک فایل به گوشی هوشمند خود ارسال کنید، برنامه گوشی هوشمند شما از طریق نقطه اتصال همراه اشتراک شما را به اشتراک می گذارد و برنامه گوشی هوشمند دوست شما، از طریق WiFi، داده ها را دریافت می کند.

حالا می رسیم به برخی مشکلات اتصال این نرم افزار ها که به احتمال زیاد دلیل شما نیز برای خواندن این مطلب همین بوده است!

 

زاپیا یکی از بهترین نرم افزارهای انتقال فایل برای iPhone، Android و Laptop-PC ،Windows، iOS است و در آن هر دو دستگاه می توانند به راحتی اشتراک گذاری فایل ها را با سرعت بالا تجربه کنند. اما گاهی اوقات اتفاق می افتد که برنامه به اشتراک گذاری فایل با دستگاه دیگر ارتباط برقرار نمی کند و نقطه اتصال همراه برای اشتراک گذاری فایل ها دچار اشکالاتی می شود. بنابراین شما فکر می کنید که گوشی شما مشکلی دارد، اما مشکل از گوشی نیست.

برخی از مشکلات رایج عبارت اند از:

  1. شما باید از همان برنامه اشتراک گذاری در هر دو دستگاه استفاده کنید. این بدان معناست که اگر شما به اشتراک گذاری داده ها را از طریق برنامه به اشتراک گذاری فایل زاپیا انجام می دهید باید از زاپیا در هر دو دستگاه استفاده کنید. یک برنامه به اشتراک گذاری با دیگر برنامه ها کار نخواهد کرد.
  2. اگر می خواهید هر گونه فایل را از دوستان خود دریافت کنید، مقدار فضای خالی در حافظه داخلی یا کارت حافظه Micro SD را بررسی کنید. اگر فضای ذخیره سازی کافی برای فایل دریافتی در دسترس نباشد ، پرونده منتقل نخواهد شد .
  3. قبل از استفاده از این برنامه ها ابتدا اتصال داده موبایل خود یا WiFi را غیرفعال کنید و بعد از آن این برنامه ها را شروع کنید در غیر این صورت برنامه اشتراک گذاری فایل شما به درستی کار نخواهد کرد.

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 374
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 632
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1207
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1623