ترفندهای کامپیوتر

ترفندهای کامپیوتر

ترفندهای بسیار زیادی وجود دارد که اکثر کاربران از آنها بی خبرند در این مطلب قصد داریم شما را با  این ترفندها آشنا کنیم  تا بیشتر از کامپیوتر از کامپیوتر بهره ببرید با ما همراه باشید .

چند ترفند  خوب و مفید در کامپیوتر

 

1.برای ساخت یک فولدر بدون نام

ابتدا یک فولدر درست می کنید و روی آن کلیک راست  کنید و سپس گزینه ی تغییرنام دهید را انتخاب  کنید حال دکمه ی Alt را نگه دارید و سپس شماره 225 رابزنید و بعد از آن کلید اینتر را بزنید.

 

2.چگونه گزارش مشکل درویندوزxp را غیر فعال کنیم.

به کنترل پنل بروید و گزینه ی عملکرد و نگهداری را انتخاب کنید بعد از آن به بخش سیستم بروید بر روی پیشرفته کلیک کنید و سپس گزینه ی گزارش خطا را انتخاب کرده و آن را غیر فعال کنید و بعد   روی Ok کلیک کنید تا از بخش خارج شوید.

 

3. دکمه های میانبر اینترنت اکسپلورر

کنترل +اینتر این دکمه در نوار ادرس Internet Explorer موجب کنار گذاشتن خودکار کلمه های www& com میشود.

4.رمز گذاری روی یک فایل

ابتدا فایل را انتخاب کنید و گزینه ی ارسال را بزنید در لیستی که مشاهده می کنید گزینه ی فشرده پوشه را انتخاب کنید بعد از ارسال کردن فایل به پوشه فشرده یک پوشه جدید کنار پوشه فشرده ظاهر می شود شما پوشه را باز کنید تا کپی فایل را ببینید حال روی پوشه جدید کلیک کنید تا باز شود در کادر بالا رمز را وارد کنید و در قسمت پایین تکرار رمز را بنویسید حال هر زمانی که بخواهید فایل را باز کنید اول باید رمز را وارد کنید

5.مخفی کردن یک فایل

اگر میخواهید یک فایل را در ویندوز پنهان کنید باید از منوی استارت گزینه ی Run را انتخاب کنید و بعد از آن عبارت cmd را بنویسید و اینتر را بزنید حال در داخل CMDکد attrib+s D:/Tarfandweb را وارد کنید و اینتر را بزنید با این کد فایل پنهان می شود .

ترفندهای کامپیوتری بسیار زیادی وجود دارد که کارشناسان همراه رایانه از آنها آگاهی دارند اگر تمایل داشتید این ترفندها را یاد بگیرید با آنها تماس بگیرید تا ترفندهای بسیار جذاب را به شما معرفی کنند حال اگر نتوانستید با کارشناسان همراه رایانه ارتباط برقرار کنید سعی کنید اپلیکیشن همراه رایانه را دانلود و نصب کنید تا بتوانید براحتی  به این ترفندهای مفید دسترسی پیدا کنید.

 

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  .

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 328
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 571
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1164
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1563