تغییر رمز جیمیل

آموزش تغییر رمز جیمیل را تصویری ، در اینجا خوانید و مشکلات جیمیل و مشکلات کامپیوتر و گوشی خود را از پشتیبانی تلفنی 9099070345 همراه رایانه شبانه روزی بپرسید !!! اگر می خواهید گذرواژه جیمیل (سرویس پست الکترونیکی شرکت گوگل) خود را عوض کنید آموزش تصویری تغییر پسورد Gmail را بخوانید .

تغییر رمز جیمیل امروزه داشتن یک اکانت جیمیل بین کاربران موبایل و کامپیوتر ضروری است زیرا به طور مثال اکثر کاربران اندروید برای ذخیره سازی و استفاده از گوگل پلی استور در گوشی های اندروید نیاز به اکانت جیمیل دارند در غیر اینصورت نه می توانند از پلی استور دانلودی و آپدیتی داشته باشند و نه بازی های خود را مثل کلش آف کلنز ذخیره نمایند.
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید رمز جیمیل خود را تغییر دهید گاهی بخاطر امنیت گاهی بخاطر اینکه مجبور شده اید رمز جیمیل خود را در اختیار فرد دیگری قرار دهید و.....

برای افرادی که رمز عبور خود را فراموش کرده اند می توانند از قسمت بازیابی رمز جیمیل اقدام به بازنشانی رمز عبور خود کنند !!!

در صورتی که مشکل گوگل اکانت در اندروید دارید می توانید به لینک مورد نظر مراجعه کنید و در صورتی که نمیتوانید وارد اکانت خود شوید به لینک مشکل ساین نشدن جیمیل در اندروید بروید .ما در اینجا به آموزش تغییر رمز جیمیل می پردازیم. برای این کار ابتدا وارد اکانت خود شده و سپس از منوی شکل چرخ دنده گزینه ی Settings را انتخاب نمایید.


تنظیمات جیمیل

 

بعد از انتخاب گزینه ی Settings در صفحه ی بعدی به دنبال گزینه ی Accounts and Import بگردید و سپس آن را انتخاب نمایید .در اینجا در قسمت Change account settings گزینه ی Change password را انتخاب نمایید تا بتوانید رمز جیمیل خود را تغییر دهید .

تغییر پسورد جیمیل

در صفحه ی بعدی از شما میخواهد رمز قبلی خود را وارد نموده و سپس گزینه ی Sign in را انتخاب نمایید.

پسورد جیمیل

در صفحه ی بعدی رمز جدید را وارد نموده توجه داشته باشید برای امنیت بیشتر رمز شما باید تلفیقی از اعداد و کاراکتر و حروف و بیش از 8 رقم باشد.
لازم به ذکر است که در صورت فراموش کردن رمز جیمیل میتوانید مطلب آموزشی بازیابی رمز جیمیل با شماره تلفن را مطالعه فرموده و رمز جیمیل فراموش شده ی خود را به راحتی بازیابی نمایید.

وارد کردن رمز جدید

 

 


لینک های جذاب