فتوشاپ صورت آنلاین

روتوش آنلاین صورت در فتوشاپ را در این صفحه بخوانید و به سایت مورد نظر بروید و آنلایم روتوش و کارهای فتوشاپی انجام دهید و مشکلات فتوشاپ خود را تلفنی با شماره 9099070345 همراه رایانه شبانه روزی بپرسید !!! آموزش روتوش چهره و صورت در فتوشاپ را با آموزش های دیگر فتوشاپ اینجا دنبال کنید .

فتوشاپ یکی از محبوب ترین نرم افزار ها بین کسانی است که سروکار زیادی با تصاویر دارند مثل گرافیست ها , روزنامه نگارها و.... این نرمافزار بخاطر داشتن پردازش گرافیکی بالا و همچنین حجم تقریبا بالا فضای زیادی برای نصب برنامه لازم دارد به همین دلیل امکان دارد روی هر سیستمی نتوانیم فتوشاپ را نصب کنیم .

میتوانید روتوش صورت را به صورت حرفه ای در لینک مورد نظر بخوانید و آموزش آرایش و گریم صورت را نیز مطالعه کنید .

 


نرم افزار فتوشاپ جزء اصلیترین و ضروری ترین ابزار برای بعضی از کاربران محسوب می شوند که همواره احتیاج دارند هر جا که میروند همراهشان باشد. به همین منظور شرکت ادوب برای برطرف کردن این مشکل راهکاری را ارائه داده است . این افراد می توانند در صورت نداشتن فایل نصبی این نرم افزار از نسخه ی آنلاین آن استفاده نماییند. برای این کار کافیست به سایت http://www.onlinephotoshopfree.net  را باز کنید تا فتوشاپ برای شما بارگذاری شود.

هرچند این سایت تمامی قابلیت های فتوشاپ اصلی را ندارد اما برای رفع نیاز ضروری میتواند کمک خوبی برای کاربران باشد.پس از اتمام کار میتوانید عکس خود را ذخیره و حتی درون سایت به اشتراک بگذارید تا کاربر ها بتوانند از آن استفاده کنند.

 

 

 

ویرایش عکس بصورت آنلاین


علاوه بر فتوشاپ آنلاین سایت های متعدد معروف دیگری برای ویرایش عکس بصورت آنلاین در فضای اینترنت موجود است .

Sumopaint

یکی از سایت های معروف برای طراحی و نقاشی و حتی طراحی عکس های کارتونی می باشد.این سایت دارای گالری عکس های زیبایی نیز می باشد و لازم به ذکر است این سایت با وجود تنوع زبانی از زبان فارسی هم نیز پشتیبانی می کند.

Pizap

از دیگر سایت های پربازدید برای ویرایش عکس می باشد و حتی امکان طراحی و ساخت کاریکاتور را به شما می دهد . در این سایت میتوانید از جلو خند استفاده نمایید.

Pixlr

علاوه بر ویژگی دوسایت قبل قادر به Special effects , effects , flip , rotate , corp  و.. را داراست.

PhotoFunia

محبوب ترین سایت ویرایش و قاب گذاری عکس.

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 215
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 131
دیلیت اکانت wispi

دیلیت اکانت wispi

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 150
نصب تلگرام طلایی برروی آیفون

نصب تلگرام طلایی برروی آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 191