مشکل خاموش نشدن کامپیوتر

مشکل خاموش نشدن ویندوز در کیس کامپیوتر و لپ تاپ + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی مشکلات کامپیوتری و گوشی را همراه رایانه دنبال کنید


 شاید تا به حال برای شما هم اتفاق افتاده باشد که نتوانستید سیستم خود را خاموش کنید و تنها راهی که به ذهنتان رسیده یا استفاده از دکمه پاور روی کیس بوده و یا خارج کردن باطری از لپتاب !

این روش شاید برای یکی دوبار نتیجه بدهد و سیستم شما خاموش شود ، اما اگر هر زمان که شما قصد خاموش کردن سیستم خود را دارید با این مشکل روبرو هستید بهتر است از راه حل های ارائه شده در این پست استفاده کنید و یا با کارشناسان ما در همراه رایانه تماس بگیرید .

قبل از هر چیز بدانید زمانی که سیستم شما در حال آماده سازی است برنامه هایی مانند آنتی ویروس و ... می خواهند به صورت همزمان بالا بیایند و شروع به کار کنند که این همزمان شروع به کار کردن ویندوز باعث می شود تا زمان بیشتری صرف لود شدن سیستم گردد، این برنامه ها به صورت اتوماتیک درstartup قرار می گیرند که می بایست غیر فعال شوند برای غیر فعال کردن Startup  ابتدا پنجره ی Run  را باز کرده و داخل کادر آن عبارت msconfig.exe را تایپ کنید وسرویس های آنرا علامت بزنید و در نهایت گزینه Disable all را انتخاب کنید و Ok کنید.

 

حال پیغام ری استارت برای شما ظاهر می شود اجازه دهید تا سیستمتان ری استارت شود.

یکی دیگر از عواملی که باعث خاموش نشدن سیستم شما می شود نصب نرم افزارهای ناسازگار با ویندوز است که می بایست آنها را Uninstall نموده، بعلاوه درایورهایی که باعث اختلال شده انده را آپدیت نماید.

اگر سسیستم شما به گونه ایی است که پس از خاموش شدن بلافاصله ری استارت و روشن می شود می بایست پس از ری استارت مرتب دکمه Delete ویا F8 را فشار دهید تا وارد محیط بایوس شوید و سپس گزینه Power Management Setup  را انتخاب کنید .

و سپس گزینه wake up lan را غیر فعال کنید.

 

سپس تغییرات را ذخیره نمایید و خارج شوید تا سیستم به صورت عادی راه اندازی شود و سپس آنرا خاموش کنید.

جدیدترین مطالب

OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 301
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 182
دیلیت اکانت wispi

دیلیت اکانت wispi

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 191
نصب تلگرام طلایی برروی آیفون

نصب تلگرام طلایی برروی آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 246