پاک کردن و حذف اینترنت دانلود منیجر از کامپیوتر و رجیستری

پاک کردن اینترنت دانلود منیجر از کامپیوتر و رجیستری + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی مشکلات کامپیوتر اینترنت دانلود منیجر را در همراه رایانه دنبال کنید

پیشنهاد می کنیم آموزش آپدیت و جلوگیری از آپدیت کردن اینترنت دانلود منیجر را به همراه تغییر زیان اینترنت دانلود منیجر و همچنین حل مشکل کرک اینترنت دانلود منیجر را نیز مطالعه کنید .

 

حذف و پاک کردن اینترنت دانلود منیجر از کامپیوتر


تمامی نرم افزارهای نصب شده بر روی سیستم عامل ویندوز را طبق روال عادی باید از مسیر کنترل پنل و گزینه ی  Program and features حذف نمود. اگر غیر از این و از طریق پوشه ، برنامه مورد نظر را حذف کنید احتمال اینکه بعضی از فایل های آن نرم افزار درون سیستم باقی بماند زیاد خواهد بود.

بعضی از کاربران مبتدی در این باور هستند که با پاک کردن آیکن برنامه از روی صفحه دسکتاپ برنامه پاک خواهد شد ، اما نمی دانند پوشه برنامه معمولا در درایو سی و آیکن روی دسکتاپ میانبری از برنامه ی اصلی می باشد ، و با پاک کردن آن اصل برنامه در جای خود باقی می ماند.

 

حذف و پاک کردن اینترنت دانلود منیجر از طریق ریجستری


بعضی از برنامه ها با اینکه از طریق روال عادی ویندوز در کنترل پنل و گزینه ی Program and Features پاک می شوند ، ولی تعدادی از کلید های برنامه در ریجستری باقی می ماند و باید در ریجستری آن ها را جستوجو کرده و حذف نمایید.

پاک کردن و حذف اینترنت دانلود منیجر از کامپیوتر و رجیستری هم مثل بقیه ی نرم افزار ها از همان مسیر معروف در کنترل پنل انجام می شود . فقط توجه داشته باشید قبل از اقدام به حذف نرم افزار آن را بصورت کامل در ببندید.

بعد از خذف در مسیر بالا برای اطمینان از حذف کامل برنامه ریجستری را چک نمایید . طبق مراحل زیر پنجره ی Run را باز منید و کلمه ی regedit را تایپ کرده و اینتر را بزنید.

 

در صفحه ی باز شده از منوی Edit  گزینه Find را انتخاب نمایید .

 

 

در این پنجره اسم برنامه را تایپ نموده و سپس کلید ّFind Next را انتخاب نمایید.

با این کار تمام ریجستری شما را جستوجو کرده و  تمامی کلیدهای باقی مانده را نمایش خواهد داد شما کافی است کلید delete را انتخاب کرده تا حذف شود.

تذکر : توصیه می ش.د جستوجو و حذف در رجیستری را خودتان انجام ندهید قبل از هرکاری اب کارشناسان همراه رایانه مشورت کنید ، زیرا کوچکترین اشتباه در ریجستری ویندوز احتمال اینکه به سیستم عامل شما  آسیب وارد شود بسیار زیاد است.


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 338
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 582
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1176
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1580