آپدیت کردن و جلوگیری از آپدیت اینترنت دانلود منیجر idm

آپدیت کردن و جلوگیری از آپدیت اینترنت دانلود منیجر idm

نرم افزار مدیریت دانلود یا IDM یک نرم افزار پر قدرت و معروف بین کاربران اینترنت می باشد.ویژگی های زیاد این نرم افزار باعث شده طرفدارهای زیادی پیدا کند.

اینترنت دانلود منیجر جزو نرم افزارهای پولی می باشد ؛ و شما بعد از نصب نرم افزار باید برای پرداخت اقدام نمایید زیرا این نرم افزار به شما اجازه ی استفاده نخواهد داد.البته لازم بذکر می باشد با کرک کردن این نرم افزار میتوانید بصورت رایگان از آن استفاده نمایید.

آیا اینترنت دانلود منیجر ار بعد از کرک آپدیت کنیم ؟

کاربرانی که از اینترنت دانلود منیجر و یا حتی بقیه ی نرم افزارها کرک شده استفاده می کنند باید بدانند بعد از کرک کردن تحت هیچ شرایطی نباید نرم افزار مورد نظر خود را آپدیت نمایند زیرا در هنگام آپدیت شدن نرم افزار به سرور اصلی خود وصل شده و پس از بررسی متوجه می شود که شما از نسخه جعلی یا همان کرک شده استفاده می کنید و از آن زمان به بعد اجازه استفاده از نرم افزار را به شما نخواهد داد.

آپدیت کردن دانلود منیجر

این بدهی است که شما بخواهید از نسخه های بروز نرم افزارها استفاده نمایید اما به جای آپدیت کردن نرم افزارها باید آن ها را حذف کرده و نسخه ی جدید را از سایت دانلودکار دریافت نموده و بعد از اتمام نصب مجدد آن را کرک نمایید.

جلو گیری از آپدیت اینترنت دانلود منیجر

زمانی که آخرین نسخه ی اینترنت دانلود منیجر را بر روی سیستم نداشته باید در هر بار دانلود کردن این نرم افزار به شما پیغام آپدیت خواهد داد. گاهی اوقات بدون توجه به پیغام داده شدن به اشتباه روی گزینه ی آپدیت زده و باعث می شوید کرک نرم افزار از بین رود . برای جلوگیری از آپدیت اینترنت دانلود منیجر شما می توانید از طبق مراحل زیر اقدام نمایید تا از پیغام مکرر این نرم افزار خلاص شوید.

با استفاده از کلید ترکیبی Win+R پنجره Run را اجرا نمایید . سپس کلمه ی  regedit را تایپ کنید

در صفحه ی بعد ریجستری ویندوز نمایش داده می شود طبق آدرس زیر پیش روید :

HKEY_CURRENT_USER\Software\DownloadManager

در سمت راست صفحه به دنبال گزینه ی  LastCheck بگردید و روی آن دابل کلیک نمایید.

در این قسمت تارخ بعدی چک کردن آپدیت IDM درج شده است ، برای جلوگیری از پیغام مکرر آپدیت ،  تاریخ  را برای چند سال جلوتر قرار دهید و سپس کلید ok را انتخاب کنید تا تنظیمات ذخیره شود.

 

 

 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 328
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 571
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1163
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1563