اکتیو ویندوز 7

فعال سازی و اکتیو ویندوز 7 را در کنار دانلود کرک ویندوز 7 این مقاله از همراه رایانه بخوانید و سوالات و مشکلات ویندوز و کامپیوتر خود را تلفنی از  پشتیبانی تلفنی 9099070345 همراه رایانه شبانه روزی بپرسید !!! آموزش تصویری اکتیو کردن و کرک کردن windows 7 ، به همراه آموزش های مرتبط را در همراه رایانه دنبال کنید .


بعد از نصب ویندوز 7، شرکت مایکروسافت 30 روز به شما اجازه استفاده از ویندوز را می دهد. بعد از بازه ی زمانی مشخص شده و استفاده از نسخه آزمایشی، در صورتی که فعالسازی ویندوز را انجام ندهید ویندوز برای شما بالا نخواهد آمد.

البته گاهی شرکت مایکروسافت با ارائه ی نسخه جدید اقدام به شناسایی و از کار انداختن نسخه های غیرقانونی ویندوز می کند. بدین ترتیب ممکن است هنگام به روزرسانی با نصب برخی kbها کرک و اکتیویشن قبلی سیستم شما از بین رفته و از سیستم پیغام اکتیو دریافت خواهید کرد.

در این موارد باید اقدام به خریداری لایسنس ویندوز از شرکت مایکروسافت نمایید. اما به دلایل مختلفی از جمله نصب نکردن ویندوز اوریجینال، محدودیت هزینه و .... امکان خرید لایسنس از شرکت مایکروسافت مقدور نیست.

روش ها و برنامه های مختلفی برای فعالسازی ویندوز 7 وجود دارد. از جمله رایج ترین این برنامه ها می توان به windows loader، kms auto، Microsoft toolkit  و... اشاره نمود .

 در این پست به اکتیو ویندوز 7 با استفاده از برنامه windows loader میپردازیم.

پیشنهاد میکنیم آموزش افزایش سرعت ویندوز 7 را در کنار دانلود کرک ویندوز 7 (در صورت مناسب نبودن این آموزش ) مطالعه کنید .

 

 

آموزش مراحل اکتیو و فعال سازی ویندوز windows 7


ابتدا برنامه کرک ویندوز 7 را از این لینک دانلود کنید. بعد از دانلود برنامه آن را اجرا کنید. با اجرای فایل برنامه، صفحه ای همانند شکل زیر مشاهده می کنید

  • رمز فایل : downloadkar.ir

می توانید تمامی برنامه های فعال ساز ویندوز 7 را از اینجا دانلود کنید.

محیط برنامه ویندوز لودر

در صفحه باز شده گزینه install را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه صفحه ای همانند زیر مشاهده می کنید که در آن نوار زمانی موجود، نشان دهنده پروسه اجرای برنامه می باشد

کرک ویندوز 7

 

در انتها با اتمام پروسه فعالسازی صفحه ای مبنی بر ری استارت کردن سیستم مشاهده می کنید. بعد از راه اندازی مجدد سیستم، ویندوز شما با موفقیت فعال شده است.

 

اکتیو ویندوز 7

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 567
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 865
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1392
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1809